Täna kell 20.00 paneb Kanal 2 saates „Tõelised kangelased“ näitleja Piret Krumm end proovile  elukutseliste kaitseväelaste juures töövarjuna. Piretit ootab ees pikk tööpäev koos Scoutspataljoni elukutseliste kaitseväelastega õppusel „Valge tellis“. Eesmärk on harjutada soomusjalaväe tegutsemist võimalikult reaalses linnalahingut imiteerivas keskkonnas.
 
 
„Üks värvikamaid töökogemusi oli, kui ma olin postiljon,“ meenutab näitleja Piret Krumm ameteid, mida ta enne näitlejaks saamist veel pidanud on.
 
Ennast patsifistiks nimetav Piret seisab täna põneva väljakutse ees, kui peab hambuni relvastatud sõjaväelaste sekka astuma ja Kaitseväe keskpolügoonil tulisel õppusel osalema.
 
„Kõige rohkem kardan mingeid jooksmise asju. Mulle üldse ei meeldi joosta,“ on Piret enne õppust pinevil. Paraku saab Pireti suurim hirm tõeks ja seda kordades suuremas mahus, kui ta eales arvata oskas.
 
„Kõige lähem haigla on Rakveres, aga eesmärk on ellu jääda,“ on Pireti viimased sõnad tanki sisenemisel.
 
 
Kuidas näitleja Piret Krumm kuulirahe all vastu peab ja professionaalsete kaitseväelastega sammu jõuab pidada, seda näeb juba täna õhtul kell 20.00 Kanal 2 saates „Tõelised kangelased“.