Äsja alanud juubelihõnguline Kanal 2 sügishooaeg alustas võimsalt! Pühapäeval naasis ekraanile uue hooajaga populaarne telesõu “Ma näen su häält”. Saade jõudis kohe nädala vaadatuimate telesaadete nimistus esikohale, tõugates sealt tabeli pikaaegse liidri ETV saate “Pealtnägija”.

 

Pühapäeval alustas menuka telesaate “Ma näen su häält” kolmas hooaeg, mille avasaade lõi pahviks nii publiku saalis kui ka televaatajad kodudes. Kantar Emori andmete kohaselt jälgis möödunud pühapäeval muusikalist telesaadet keskmiselt minutis lausa 153 000 inimest. Need numbrid hõlmavad ainult otse- ja sama päeva järelvaatamist. Nädala jooksul toob kindlasti saate järelvaatamine vaadatavusele lisa.
 


Tabelisse jõudis ka mälumäng “Kuldvillak”, mida vaatas minutis keskmiselt 138 000 televaatajat. Lisaks meelelahutusele on televaatajate vaadatavuse topis tagasi ka Katrin Lusti “Kuuuurija”, mille uue hooaja avasaade oli eetris esmaspäeval ja jõudis edetabelis kümnendale kohale.

 

Kanal 2 sügishooaeg on mitmekesine ja põnev, pakkudes vaatajatele rikkalikult meelelahutust ja huvitavat sisu. Järgmisel laupäeval jõuab Kanal 2 ekraanile kauaoodatud kodumaine komöödiasari "Papsid" ning uute episoodidega rõõmustab televaatajaid kogupere kokandussaade "Minu emps on kõvem kokk, kui sinu ema". Sel hooajal astuvad omavahel võistlustulle tuntud Eesti staarid koos oma laste või vanematega.

 

Oktoobris alustab saate “Kodud rahaks” loojate värske kodukorrastussaade “Kord majja”. Saade aitab tuua selgust ja leida vastused kõige keerulisematele küsimustele – kuidas tunda ära see, mida tõesti vaja läheb? Kuidas luua süsteem, mis lubaks, et ka aasta pärast ei tekita segadus üle pea kerkivat stressi?