Komissar Rex

 Rex on kangelane. Oma eksimatu vaistu ja hämmastava intelligentsusega on Rexi nimetatud televisiooni popimaks kutsuks. Ta on kõike seda, mida inimene koeralt ootab – sõber, abiline ja truu seltsiline. Aga Rex on ka täiskohaga kriminaaltöötaja.

Rexi senine kolleeg ja partner komissar Lorenzoon ema haiguse tõttu sunnitud pöörduma tagasi Milanosse ja nii saab Rexi uueks paarimeheks mõneks ajaks inspektor Alberto Monterosso (Domenico Fortunato). Kõik Rexi kolleegid on aga üksmeelel, et tehnikavidinatest enam tasub usaldada politseikoera eksimatut nina ja vaistu. 


Muud huvitavat:

Komissar Rex rollis esinenud hundikoerad

Lõppev 12. hooaeg on neljas, mis on ainult Itaalias filmitud. Esimese kümne Austrias tehtud hooaja jooksul mängis Rexi kokku kaks koera: Reginald von Ravenhorst (1994 – 1998) ja Rhett Butler (alates 1999), kes tegi oma debüüdi koos õdede-vendadega juba sarja avafilmis „Beebi Rex – väike komissar) ja kelle puhul sarjas kasutati kohati ka dublanti.

Alates 2007. aastal valminud hooajast esineb Rexi rollis saksa lambakoer Henry ehk Tobbew Jack, keda on kõigist Rexidest parima ja lahkema iseloomuga hundikoeraks peetud, kelle 12. hooaja lõpuloos vahetab välja neljas koer-staar Nick.

Kõik Rexi rollis astuvad saksa lambakoerad on välja õpetatud paljude põnevate trikkide jaoks, millest üks näib koertele esmapilgul ilmvõimatu – läbi klaasi hüppamine. Kõiki Rexi osas esinenud saksa lambakoeri on treeninud USA-s Hollywoodis, Los Angeleses praktiseeriv koertetreener Teresa Ann Miller.
 

 
 

  • PäritolumaaSaksamaa, Austria, Itaalia
  • OsadesGerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner
Jahtunud jälg
Naabrinaise juures toimunud peol kohtab Fabbri endisest Jugoslaaviast pärit Ivanat, kes teeb politseile avalduse, et tema 17 aastat tagasi surnud ema ei sooritanud enesetappu, vaid tapeti. Kuna Fabbrit esialgu asi ei huvita, hakkab Rex tegutsema. Kui selguvad kahtlased asjaolud, võetakse luubi alla Ivana adopteerinud pere.
Kanal 7+
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Preester hädaohus
Viini äärelinnas tapetakse julmalt veoautojuht ja röövitakse auto koos ravimikoormaga. Kui teine autojuht keeldub autot Ida-Euroopasse viimast, saab ta kannule kuritegeliku jõugu. Meest tulistatakse, kuid ta jõuab oma saladuse preestrile usaldada. Komissar Brandtner jõuab jõugu jälile ja räägib ka preestriga, kuid too peab kinni vaikimisvandest. Kui preester jõugu poolt röövitakse, algab Brandtneri ja Rexi jaoks võidujooks ajaga.
Duo 5
Muusikat, maestro!
Komissar Fabbri läheb pianist Flavio Bonomi kontserdile, kes nõustub temaga pärast kontserti oma garderoobis kohtuma. Kuid pianist leitakse pärast kontserti tapetuna. Rex leiab asitõendi, mis heidab kahtlust Flavio noorele abikaasale ja politsei huviorbiidis on ka Flavio armuke Vittorio...
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kohutav tõde
Juveeliäri röövinud kurjategija haavab rängalt väikese Maximiliani ema. Poisi eest hakkab hoolitsema perest lahus elav isa, kes loodab pojast teha suure pianisti. Kahtlus langeb esialgu juveliirile, aga kui poisi ema uuesti rünnatakse, aimab komissar Brandtner, kes tegelikult võib olla teo taga. Kurjategija tabamiseks ilmub Rex kontserdisaali, kus toimuvad maailmakuulsad Viini uusaastakontserdid.
Duo 5
Naine kaob
Katia võidab kruiisi kahele ja kutsub Lorenzo kaasa. Rex peab jääma Morini hoolde, kuid kaval koer hiilib salaja luksuslaeva pardale. Kruiisi ajal avastab Katia, et laevalt on kadunud noor naine Anna. Selgub, et ta põgeneb kupeldaja Pietro eest, kuid too on laeval ja peagi toimub mõrv. Kuriteo lahendamisel on jälle suur osa täita Rexil.
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Surmanimekiri
Ühe firma juhtivtöötajat süüdistatakse kahe naiskolleegi poolt alusetult vägistamiskatses ja ta kaotab töökoha. Noormees vannub kättemaksu ja otsustab asjaosalised tappa. Alles pärast teist mõrva näeb komissar Brandtner seost ja asub kurjategijat jälitama. Too on aga vahepeal seadnud ennast järgmise ohvri kannule. Inimtühjas vabaajakeskuses tuleb Rexil ette võtta väike suplus.
Duo 5
Caravaggio needus
Lorenzo, Rex ja Morini osalevad Maltal konverentsil. Kui samal ajal mürgitatakse Itaalia kunstiekspert Ranieri, nõuab Gori, et tema uurijad aitaksid Malta kolleege. Ranieri töötas hiljuti avastatud Caravaggio maaliga ja enne kallaletungi käis tema juures salapärane naine. Maali himustavad nii Ranieri assistent Gianna kui ka kunstnik Gabriele, kuid Rexil on maali väärtuse kohta täiesti oma arvamus.
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+ BLT
Kanal 7+
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Tähtede nimel
Astronoom Varinellit rünnatakse öösel observatooriumis mõni päev enne temanimelise komeedi nähtavale ilmumist. Kuna tegu on prominendiga, määratakse juhtumit uurima komissar Fabbri, Morini ja Rex. Esialgu kahtlustatakse Varinelli noort armukest Ilariat, kuid vähehaaval paljastuvad räpased teod Varinelli enda minevikust.
Kanal 7+
Kanal 7+ BLT
Petlik lähedus
Pärast tormilist armuööd puhkeb Susanne Konseli ja tema armukese vahel tüli. Kui naine mehe eemale tõukab, kukub viimane kuristikku ja jääb sinna elutult lamama. Paanikas Susanne kutsub kohale oma arstist abikaasa. Abielupaar teeb kõik jälgede varjamiseks, kuid komissar Brandtneri mõrvarühma neil petta ei õnnestu.
Duo 5
Luuser
Politseiballi loteriil saab Böckile osaks peavõit, õhupallireis Viini kohal. Kui Brandtner ja Rex oma kõrgust kartva kolleegi seltsis õhusõitu naudivad, märkavad mõrvarühma mehed ülevalt pangaröövli põgenemist. Pangaröövi taga on hädavaresest Anton, kes on võlgu suure summa narkoärikatele, kes omakorda noormehega arveteklaarimiseks röövivad tema pruudi Alina.
Duo 5
Rexi kättemaks
Üks eriline ajaleheartikkel äratab komissar Brandtneri tähelepanu ja ta hakkab asja lähemalt uurima. Väidetavalt pures hiigelkoer pargis surnuks nooruki. Loo lähem uurimine juhib Brandtneri ja Rexi veidrate eksponaatidega täidetud patoloogiamuuseumi. Kui öö varjus järgnevad pargis uued rünnakud, tuleb mõistatus võimalikult kiirelt lahendada.
Duo 5
Pime viha
Öise diskoteegi ees lõpeb Sandra Halleri ja Thomas Reischi sõnavahetus noormehe surmaga. Rikka hotelliomaniku tütar tunnistab loo üles oma isale ja üheskoos otsustatakse mõrva varjata. Kuid isa ja tütar ei oska oodata, et komissar Brandtner ja Rex jõuavad neile peagi jälile. Kui Brandtner avastab tumeda saladuse perekonna minevikust, satub ohtu tema enda elu.
Duo 5