Mis? Kus? Millal?


SAADA MEILE OMA KÜSIMUS!
- täites ära ankeedi siin
- või saates küsimuse e-mailiga
- või tavakirjana postiaadressile: Kanal 2, Maakri 23a, 10145 Tallinn, EestiMILLISEID KÜSIMUSI OOTAME?
Saatesse ootame põnevaid ja vaimukaid, pigem loogikal ja ootamatutel seostel kui kuivadel faktidel põhinevaid küsimusi. Näidisküsimusi saad vaadata siit

_
___________________________


Intelligentne ja haarav telemäng alustab juba viiendat hooaega.

Eesti helgematest peadest ja tuntud inimestest koosnevad 6-liikmelised võistkonnad peavad minuti jooksul vastama televaataja saadetud küsimustele. Kui stuudiovõistkond ei suuda pärast 1-minutilist ajurünnakut küsimusele õigesti vastata, võidab selle esitanud televaataja raha.

Küsimused on väga erinevad - vahel peab selleks jälgima videolõiku, vahel tuuakse stuudiosse mingi salapärane ese, vahel esitab küsimuse selle saatnud televaataja ise. Kõik küsimused on üllatavad ja vastused loogiliselt tuletatavad. Mäng käib 6 punktini, seis on 0:0, lahing targad versus televaatajad võib alata! 

Kaasakiskuv intellektuaalne mälumäng “Mis? Kus? Millal?” sai alguse Venemaalt, kus see on juba aastakümneid eetris püsinud, loendamatuid auhindu võitnud ja sadu miljoneid vaatajaid vaimustanud. Tänaseks on see nutikas ja vaatemänguline saateformaat jõudnud paljude muudegi maade tele-ekraanidele.