Valelikud võrgutajad
E-N öösel

 

Seksikas põnevusdraama neljas neiust, kes kohtuvad taas pärast nende kamba liidri Allisoni aastatagust salapärast kadumist.


Tüdrukud hakkavad saama sõnumeid kelleltki A-lt, kes ähvardab nende süngeimad saladused päevavalgele tuua. Kõhedust tekitab asjaolu, et sõnumid jätkuvad ka pärast Alisoni surnukeha leidmist. Näiliselt täiuslikku elu elavatel tüdrukutel on valgustkartvaid saladusi küllaga ja kaotada on palju - muuhulgas nii populaarsus kui ka sõbrad...

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2011
  • OsadesTroian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
H1:E2
Tulipunktis on Jenna
Tüdrukuid kuulatakse Alisoni kadumise asjus uuesti üle. Kunagise kooliõe Jenna Cavanaugh naasmine tuletab asjaosalistele taas elavalt meelde, milline tume saladus neid kõiki ühendab. Aria Montgomery ja Ezra Fitzi suhe kogub hoogu, ka Spencer Hastingsi ja Wreni vahele jätkub sädemeid.
Duo 4
H2:E16
Vete rüpes
Spencer külastab pimedate haiglat, kus Jenna Alisoni kadumise ajal viibis. Aria vastu hakkab huvi tundma lapsepõlvesõber Holden. Ilmub välja saladuslikult kadunud Lucas.
Kanal 2
H1:E3
Kättemaks on magus
Tüdrukud plaanivad metsas Alisoni mälestada, jätmaks temaga lõplikult hüvasti, kuid salapärane A. ei jää neist ka seal maha. Byroni endine armuke Meredith tungib üha rohkem Aria perekonna ellu. Emily jätab Beni maha, kui too liiga pealetükkivaks muutub. Nii Hanna kui Spencer on kättemaksulainel. Saame aimu Toby Cavanaugh olemusest.
Duo 4
H1:E4
Kas sa nüüd kuuled?
Tüdrukud otsustavad A. sõnumite eiramiseks blokeerida kõik võõrad kontaktid, kuid sel on karmid tagajärjed. A. paljastab Aria isa kunagise armusuhte ja tungib Spenceri koju. Hannal tekivad ootamatult külla tulnud isa suhtes juba lootused, kuni too oma uut peret tutvustab. Toby avab end Emilyle üha rohkem.
Duo 4
H2:E17
Parem, kui sa ei tea
Aria leiab Holdeni näol endale liitlase, kohtumaks Ezraga. Caleb leiab A telefonist üha enam asitõendeid ja seab end Hanna arvates sellega ohtu. Ka Spencer tunneb pärast Tobyga juhtunud õnnetust, et on liiga ohtlik noormehega suhtlemist jätkata.
Kanal 2
H1:E5
Tõele lähemal
Salapärane A. paljastab Aria isa kunagise armusuhte ja peres on pingelised ajad. Toby ja Emily avastavad teineteises üha enam ühiseid jooni. Hanna leiab Jenna kohta midagi üllatavat. Ezra kooliaegne sõber ei kiida heaks Ezra ja Aria suhet. Spencer tutvub tenniseklubis Alexiga.
Duo 4
H2:E18
Alisoni pimedam pool
Hanna aimab, et tüdrukud sepitsevad midagi tema selja taga. Emily ema tuleb Texasest külla. Kate alustab õpinguid Rosewoodi koolis ja keegi kasutab seda tüli õhutamiseks otsekohe ära. Selgub taas üllatavaid fakte Alisoni kohta.
Kanal 2
H2:E19
Alasti tõde
Koolis toimub "suud-puhtaks" üritus. Spencer saab teada jahmatava tõe selle kohta, mis seob tema peret Jasoniga. Mona aitab Emilyl välja selgitada, miks ta ujumismeeskonnast välja jäeti. Hanna paljastab Kate'i.
Kanal 2
H1:E6
Ära usalda kedagi
Tüdrukud valmistuvad kooliballiks. Emily ilmub kõigi üllatuseks peole Tobyga, kuigi Hanna on sinna ka Maya kutsunud. Melissa lööb kiilu Alexi ja Spenceri vahele. Hanna läheb psühholoogi kabinetist Jenna toimikut otsima, kuid leiab hoopis midagi muud. Õhtu võtab ohtliku pöörde.
Duo 4
H1:E7
Igal asjal on tagajärg
Tüdrukutel tuleb peale tormiliselt kujunenud koolipidu oma suhteid klaarida. Jenna külastab õnnetusest toibuvat Emilyt ja palub Toby kausta tagastada, Hanna aga otsustab selle hävitada. Aria saab teada Ezra plaanist kooli vahetada.
Duo 4
H2:E20
Napp pääsemine
Caleb satub seoses häkkimisega uurimise alla, kuid Hannal ja Spenceril õnnestub ta päästa. Aria saab teada, kus Holden salaja käib ning üritab teda ümber veenda. Byronil tekivad kahtlused Aria ja Holdeni suhtes. Maya ja Emily lähevad tülli.
Kanal 2
H1:E8
Pidage mind meeles
Läheneb pikalt plaanitud Alisoni mälestuspäev, kuid selleks linna saabunud Alisoni vend Jason teeb programmi hulgaliselt muudatusi ja ärgitab uurija Wildeni taas tegudele. Hanna leiab Lucase abil viisi pere rahalisi raskusi leevendada. Emily kutsub Maya välja.
Duo 4
H2:E21
Sina ka?
Kõigi jahmatuseks võib Alisoni kadumisega seotud olla ka Melissa. Tüdrukud jätkavad Viviani jälgede ajamist. Aria ja Ezra suhe on ohus, sest Ezra saab uue tööpakkumise. Perekriis lükkab Spenceri Wreni käte vahele. Selgub, et A kiusab ka Monat.
Kanal 2
H1:E9
Täiuslik torm
Terve kool valmistub küpsuseksamiks, väljas möllav torm lööb aga kõigi plaanid sassi. Emilyle langeb Alisoni mälestusnurga hävitamise kahtlus ja paljastub üks tema saladustest. Selgub Spenceri ema ja Alexi vaheline seos. Ariat üllatavad nii Ella kui Ezra. Ashley ja Byron leiavad üha enam ühist jutuainet.
Duo 4
H2:E22
Isa ja tütre aeg
Isade ja tütarde balli eel ei ole Aria ega Spenceri suhted oma isadega just kiita. Ashley otsustab omal käel välja uurida, kes Hannat taga kiusab. Melissa ässitab Spencerit isa vastu üles. Maya on endiselt kadunud, Emily isa aitab tema jälgi ajada.
Kanal 2
H1:E10
Äärmuslikud meetmed
FBI ilmub lagedale uute asitõenditega seoses Alisoni surmaga. Tüdrukud kutsutakse sünnipäevapeole, kus nad loodavad lõpuks ometi salapärase A. paljastada. Õhtu võtab aga kõigile ootamatu ja traagilise pöörde. Meeleheitel kuhjuvatest võlgadest, astub Ashley täiesti lubamatu sammu.
Duo 4
H2:E23
Järeldused tehke ise
Ali mineviku jälgi ajades kohtub Aria Duncaniga, kes võib olla võti vastuste leidmisel. Ootamatu abi tuleb ka Jasonilt, kes annab tüdrukutele koti Alisoni isiklike asjadega. Toby naaseb linna, et Jennat aidata. Üks võtmetegelastest pääseb napilt tulekahjust.
Kanal 2
H1:E11
Uued tuuled
Hanna on haiglas ja arvab teadvat, kes on salapärane A. Emilyl on isaga tõsisem jutuajamine ja jutuks tuleb ka Emily sõprus Mayaga. Toby võetakse vahi alla. Ezra ja Aria annavad suhtele uue võimaluse. Spencerit tabab kodus shokeeriv üllatus.
Duo 4
H1:E12
Soola haava peale
Emily kutsub Maya õhtusöögile, et vanemad tütre uue kullakesega harjuksid. Noel on Aria ja Ezra suhtest teadlik ning kasutab seda trumpi väljapressimiseks. Mona korraldab Hannale kojusaabumise puhul üllatuspeo, millel on mõistagi ka tagajärjed.
Duo 4
H2:E24
Kui nukud oskaksid rääkida
Aria, Emily, Hanna ja Spencer jõuavad jälgi ajades salapärasesse nukukliinikusse, kus kohtuvad kummalise poisiga, kes näib teadvat rohkem, kui välja näitab. Ka nelja sõbratari pidevalt häiriv Jenna näib teadvat rohkem, kui keegi arvatagi oskab.
Kanal 2
H1:E13
Tunne oma vaenlasi
Noel jätkab Ezra survestamist ning õpetajal ei jää muud üle kui võtta vastu otsus töökohta vahetada. Pam ei taha kuidagi Maya ja Emily suhtega leppida ning tal õnnestubki nad lahutada. Tüdrukud saavad ootamatu vihje Iani ja Alisoni kohta.
Duo 4