Saladused

Lugu väikesest tüdrukust Liisist, kelle ema sureb haiglas ja hakkab oma pisitütart teispoolsusest külastama. Olukord muutub aga keeruliseks siis kui Liisi adopteeritakse kasuperre.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2015
Saade on järelvaadatav
H5:E6
Ilmsiks tuleb aastaid vaka all olnud saladus! 15-aastane Pirjo saab ühel päeval teada, et tema ema polegi üldse tema ema ja õde tema õde. Palju vanem Tallinnas elav õde Egle avaldab ühel päevale 15- aastasele maatüdrukule Pirjole saladuse, et tema ema ei ole mitte 52-aastane Tiina, keda tüdruk on siiani enda ja Egle ühiseks emaks pidanud, vaid hoopis alkoholismi käes vaevlev ja hakkamasaamatu Egle ise.
Duo 4
H5:E7
Kui Ruti ja Martini peres sureb vanaema, on see ühelt poolt kurb sündmus, teisalt aga hingavad kõik pereliikmed samal ajal ka kergendatult: kadunud vanaema nimelt oli suur kamandaja ja kõikvõimalike tööde organiseerija. Varateismelised Hele ja Jakob aga otsustavad proovida taldrikukeerutamist ning vaimude väljakutsumist. Selgub, et kutsutud vaim ei taha enam ära minna ja veelgi enam - et see on arvatavasti nende hiljuti surnud vanaema vaim, kes tahab, et kõik toimiks täpselt nii kui ennist.
Duo 4
H5:E8
11-aastane Karoliina tunneb rõõmu, kui poole aasta eest perest lahku kolinud isa temaga taas suhelda soovib ning reedab kogemata ka oma suhtesaladused, millega toimetulek käib Karoliinale ilmselgelt üle jõu.
Duo 4
H5:E9
Keskealised Kaarel ja Anu kannatavad juba mitu aastat nende all korteris elava vallalise Rometi pidutsemist ning lärmi. Kui algul jääb mulje, et Romet vägivallatseb oma noore naise kallal, siis õige pea veenab noormees naabreid selles, et hoopis Hedi on vägivaldne lärmaja ning laamendaja. Kus on tõde?
Duo 4
H5:E10
Erika on saanud tööd linnast eemal asuvas metsaveerel asuvas puhkemajas, kus ööst öösse toimub miskit, mis ajab kogu hotelli personali hulluks.
Duo 4
H5:E11
Depressiooniga musta auku kukkunud Anul ei näi olevat väljapääsu, enesele teadvustamata põletab ta sildu ja hävitab sõprussuhteid.
Duo 4
H5:E12
15-aastane Getter on juba mitu aastat olnud salaja armunud oma kasuisasse, emast 10 aastat nooremasse Henrikusse. Pimestavast armastusest dikteeritud käitumine ja reaktsioonid reedavad aga ta tunded ja nii saab neile jälile Getteri vanem vend.
Duo 4
H5:E13
Väikelinnas aset leidnud peredraamas elavad Silvia ja Rein oma suure õnne ootuse tähe all - nende ainus tütar Helen saab varsti emaks. Lapse sünniga näeb ilmavalgust saladus, mis oli aastaid peidus pinna all ning millest ei teadnud saladuse kandja isegi.
Duo 4