Mägede varjud
E-R 14:00

Algab kodumaine põnevussari, mille sündmustik viib päikselisse Gruusiasse. Ajakirjanike Arturi (Mait Malmsten) ja Stella (Harriet Toompere) romantiline puhkus võtab ootamatult ohtliku pöörde. IT-ärimees Kalev (Tiit Sukk) satub pahandustesse, mis sunnib teda koos pruut Lini (Marilyn Jurman), isa Madise (Jaan Rekkor) ja ema Mariaga (Marika Vaarik) kodumaa tolmu jalgadelt pühkima. Gruusiasse jõuab ka eriteenistustega seotud Mait (Indrek Sammul). Teistes osades Piret Kalda, Helene Vannari, Margus Tabor jpt.

  • PäritolumaaEesti
Saade on järelvaadatav
H1:E26
Kalev on sunnitud oma Gruusiasse jäänud mineviku varjud ka Imbile paljastama. Grünberg ja Kahar on sunnitud uuesti käsile võtma juhtumi minevikust, kuid seekordne kriis ei jää kabinetiseinte vahele. Uurimise lõpptulemusest sõltub mõlema edasine karjäär ja appi tuleb võtta vanad tuttavad. Muutunud võimusuhted uurijate vahel muudavad aga uurimise veelgi keerukamaks.
Kanal 2
H1:E27
Tauno ja Nora ühine saladus tuleb ilmsiks, kuid selleks tuleb tagasi pöörduda Batumis juhtunu juurde. Selgub, et vahepeal on nad läbinud mitmeid elu keerdkäike ja meenutused viivad suheteklaarimiseni. Selgub, et Irakli ei olnud ainuke, kellega Noral lähedasemad suhted tekkisid. Uurijad üritavad lahendada Kalevi müstilist kadumist. Grünberg saab oma ülemuselt korralduse, mis paneb ta raskesse olukorda.
Kanal 2
H1:E28
Kibestunud Mait ei ole suutnud Grünbergile andestada ja kutse teenistusse naasta tekitab nende vahel pingeid. Mait on kasutanud ära Madise eemalolekut. Grünbergi ja Kahari vaheline usaldamatus on hakanud takistama uurimist. Selguvad Kalevi kadumise põhjus ja Vorobjova salakaval plaan. Uurimiseks antud aeg hakkab aga otsa saama ja Maidule antakse uus võimalus.
Kanal 2
H1:E29
Mait mängib ohtlikku topeltmängu ja on sunnitud Vorobjovale lõksu seadmiseks kodumaalt lahkuma. Kahar peab Maidu eduvõimalusi olematuteks ja seab Grünbergi otsuse kahtluse alla. Maria tunneb, et teda on taaskord hüljatud. Kalev on lähedal küberrünnaku peatamisele, aga lõplikuks lahenduseks vajab ta ühe lähedase inimese abi. Kahar teeb tähtsa otsuse, mis lahendab uurijate vahelise vastasseisu.
Kanal 2
H1:E30
Viimane!
Viimases osas leiavad lahenduse nii mõnedki saladused. Imbi saab vastused teda kaua vaevanud sugulaste loole, aga kas need vastused talle ka meeldivad? Kas Grünbergi kavalus tasub ennast ära? Marial ja Maidul on käes hetk teha otsus oma tuleviku üle. Kaharile antakse taas võimalus otsustada oma tulevik.
Kanal 2