Kelgukoerad
E-R 18:00 · Kordus T-R 10:00, E 10:30

Legendaarne kodumaine krimisari taas ekraanil!

Telesari „Kelgukoerad“ alustas 2006. aasta sügisel oma esimest hooaega ning leidis kiirelt tee vaatajate südamesse. Lisaks krimisarjale omasele mõrvalugude uurimisele on sarjas oluline koht peategelaste eraelul ja omavahelistel suhetel. Sarja tegijad seadsid endale eesmärgiks pakkuda midagi igas vanuses vaatajatele ning sarja fännideks saidki kõik pereliikmed alates lasteaialastest kuni nende vanavanemateni.


„Kelgukoerad“ sai alguse samanimelisest telefilmist, mis linastus Kanal 2s 2006. aasta kevadel. Sama aasta suvel algasid sarja esimese hooaja võtted. Edukas koostöö Eesti parimate näitlejatega aitas luua igati toimiva meeskonna, mille põhituumikus olid tolleaegsed Eesti armastatud ja tuntud näitlejad, eesotsas komissar Kelku kehastava Kalju Komissarovi, Mait Malmsteni, Ivo Uukkivi, Ita Everi ja Kadri Adamsoniga.

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2012
Saade on järelvaadatav
Saade on nähtavvaid Eestis
Eelmises osas alguse saanud kentsakas pantvangidraama jõuab veel pöörasema lahenduseni. Kas võidab õigus või õiglus?
Kanal 2
Kanal 2
Tapetakse noor neiu, kes oli korvpallimeeskonna tantsutüdruk ning lootustandva noore korvpalluri tüdruksõber. Pullerits ja Kõrs avastavad, et spordis käib oluliselt suurem mäng kui see, mis palliplatsilt näha...
Kanal 2
Kanal 2
Kui pealinnas mõrvatakse üksteise järel inimesed, kelle tegudele järgnenud liiga kerged karistused riivavad ühiskonna moraalinorme, tekib uurijatel kahtlus, et mõrvade taga on mõni isehakanud õigluse jaluleseadja. Tegelik tõde üllatab aga ka paljunäinud Kõrsi ja Pulleritsu.
Kanal 2
Kanal 2
Pullertsu ja Õnne suhe soojeneb iga päevaga, kuid tüdrukul on ühel hetkel põhjust muretseda oma sõbrannade pärast ning ta palub Pulleritsult abi. Kõrs leiab elamiseks soodsa üüripinna, kus hakkavad toimuma imelikud lood...
Kanal 2
Kanal 2
Kõrs ei suuda Kirsikast loobuda ja palub viimases hädas Pulleritsu ja Õnne abi. Samal ajal tuleb uurijatel lahendada eelmises osas alguse saanud salapärase kunstniku lugu.
Kanal 2
Kanal 2
Kõrsi peale laekunud kaebus on Kelgu jaoks viimane piir ning ta saadab mehe kolmeks päevaks palgata puhkusele. Kuigi Kirsika nõustub Kõrsiga kaasa tulema, ei kujune nende puhkus Saaremaal sugugi selliseks, nagu loodetud...
Kanal 2
Kanal 2
Hooaja viimane!
Saaremaal toimunud mõrvaloo uurimise jõuliselt enda kanda võtnud Kõrs satub keerulisse olukorda, kuid loo lõpp üllatab kõiki, teiste hulgas ka elukogenud Kelku.
Kanal 2
Kanal 2
Tapetakse endine ajakirjanik, kes oli osutunud petiseks ja suure skandaaliga töölt vallandatud. Uurija Kõrs oli ohvrit isiklikult tundnud ja teda tüütuks fantaseerijaks pidanud. Mõrvajuurdluse valguses omandab nende tutvus aga hoopis kurjakuulutavama tähenduse. Uued tuuled puhuvad ka politseijaoskonnas, kuhu lisandub värsket verd. Loomulikult on jätkuvalt mängus ka uurija Pullerits ja Kõrsi pea lootusetult segi ajanud Kirsika...
Kanal 2
Kanal 2
Ajakirjaniku mõrva uurimine võtab uue pöörde kui selgub, et mees oli enne surma tõepoolest millegi suure jälil. Loo lahenemisele aitavad kaasa ka terane Kairi ja nutikas Kirsika!
Kanal 2
Kanal 2
Kõrs ja Mart saavad ülesandeks uurida ühe vanahärra surma. Kui algselt langeb kahtlus konfliktsele naabrimehele, siis ootamatult selgub, et juhtunu tagamaid tuleb otsida hoopis kasutatud autode müügiplatsilt. Kirsikale käib Kairi järjest enam närvidele.
Kanal 2
Kanal 2
Eelmises osas alguse saanud mõrvaloo uurimine paljastab kasutatud autode äri tegelikud tagamaad. Kõrsi elu satub ohtu. Kirsika ei mõista, mida ja keda Kairi tegelikult tahab.
Kanal 2
Kanal 2
Ööklubi süütamisel on traagilised tagajärjed ning uurijatel on käed-jalad tööd täis. Kelk määrab Kirsika praktikale ehk Kõrsile ja Mardile appi.
Kanal 2