Kuum jälg

"Kuum jälg" on Eesti kriminalistika ajaloo kõige tähelepanuväärsemaid juhtumeid taaslavastav põnevussari.
Kõik lood põhinevad reaalsetel toimikutel, tunnistajate ütlustel, kohtumaterjalidel ja muudel dokumentaalsetel allikatel.
Ajastutruus ja detailirohkes lavastuslikus sarjas astuvad üles Eesti tippnäitlejad.

Eesti avalikkust raputanud kriminaalsed juhtumid on telesarjaks kirjutanud Eesti üks menukamaid kirjanikke Indrek Hargla, lavastanud Rain Tolk ning jutustaja rollis näeme Martin Veinmanni.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2017
Saade on järelvaadatav

Hooaeg 2

Kuum jälg: Keisri hull
Kas 1836. aasta 23. aprillil hukkunud Võisiku mõisahärra Timotheus Von Bocki surm oli 19. sajandi poliitiline salamõrv? Osa sai inspiratsiooni Jaan Krossi romaanist „Keisri hull“.
Esimest korda oli eetris 13.04.2017 21:30
Kuum jälg: Sõstarmustad silmad
Lugu ammusest kohutavast kuritööst, millega oli seotud palju süüdlasi. Mitmed neist pääsesid karistuseta ja on tänini elus. Paljud kannatanud on selle kuriteo unustanud. Mõned aga ei unusta ega andesta seda kunagi. See on lugu Valgamaa metsades peituvast Karulast, kus 1951. aastal peeti vaatamata stalinlikule okupatsioonile Eesti Vabariigi nimel kohut ja kus sündis kuulus Metsavendade laul.
Esimest korda oli eetris 06.04.2017 21:30
Kuum jälg: Laip rästikupesas
2005. aastal leiavad rästikupesa otsinud lapsed metsast naise laiba. Selgub, et see on juba aasta aega kadnud Karmen, keda abikaasa on meeleheitlikult taga otsinud. Ent politsei jaoks on just Karmeni abikaasa, kuritegeliku minevikuga endine Keskturu direktor Jüri, selles tapmises peamine kahtlusalune.
Esimest korda oli eetris 30.03.2017 21:30
Kuum jälg: Memmetapja
2010. aastal saab politsei lühikese vahega kaks teadet, et Tartu vallas on leitud kahe vanema naise surnukehad ja nende majad on põlema süüdatud. Jõhkrat memmetapjat asub halastamatult jälitama noor prokurör Veroonika Koidu (Britta Soll) ning kurjategija avastamiseni viivad pealtnäha juhuslikud seigad. Teistes osades Tarvo Krall, Marje Metsur, Venno Loosaar jpt.
Esimest korda oli eetris 23.03.2017 21:30
Kuum jälg: Kus on su vend?
Politseipatrull saab varahommikul väljakutse ühe Tartumaa talu juurde ja oma jahmatuseks leiab veel tossavast lõkkest poolpõlenud inimese jäänused. Kõik talus olnud noored inimesed võetakse vahi alla ning hakkab kooruma kuriteoni viinud traagiline armastuskolmnurga lugu.
Esimest korda oli eetris 16.03.2017 21:30
Kuum jälg: Kärbikud ja hamburger
Eepilise kättemaksudraama teine osa. Kui üks noor tütarlaps langeb räige kuriteo ohvriks, otsib tema isa õigusemõistmist sugulaselt, kes peab hamburgerikioskit ja on ühtlasi tuntud kohalik kuritegeliku jõugu juht.
Esimest korda oli eetris 09.03.2017 21:30
Kuum jälg: Kärbikud ja hamburger
Eesti kriminalistika-ajaloo kõige tähelepanuväärsemaid juhtumeid taaslavastav põnevussari. Lõuna-Eestis langeb noor neiu räige kuriteo ohvriks. Tüdruku isa otsib õigusemõistmist ja kättemaksu sugulaselt, kes peab hamburgerikioskit ja on ühtlasi kohaliku kuritegeliku jõugu juht. Osades Tõnu Kark, Klaudia Tiitsmaa, Rain Simmul, Mattias Naan jpt. Stsenarist Indrek Hargla, lavastaja Rain Tolk.
Esimest korda oli eetris 02.03.2017 21:30