Siberi võmm

Populaarne kodumaine krimisari „Siberi võmm“ võtab ette laiahaardelised afäärid, kui lisaks igapäevasele uurijatööle peab Viktor Korol (Veikko Täär) takistama ka võimalikku poliitilist mõrva.

 
Kõrvuti juba tuntud sarjategelastega liituvad sel sügisel „Siberi võmmi“ ridadega Andrus Vaarik ja Helgi Sallo.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav

Hooaeg 4

H4:E44
Testament
Väo karjäärist leiab kopamees Albert noore tütarlapse surnukeha, kes osutub kaks nädalat tagasi kadunuks kuulutatud Reene Kabuniks. Uurimise käigus hargneb lahti tõeline tänapäeva Romeo ja Julia lugu. Viktor lahendab nii Söreni röövimise kui ka Valentini peksmise saladused.
Esimest korda oli eetris 24.04.2018 21:00
H4:E43
Mustkunst
Tippkoka meistriklassis kukub kokku imekastet maitsnud suure tulevikuga kokk. Kuigi kaste on mürgitatud väga kange mürgiga, ei mõista uurijad, kuidas mürk kastmesse sai. Berni Haller ajab Viktori ülesandel Viljari kadunud poegade jälgi. Norrast naasnud Eeva üritab taanduda Viktori elust, kuid kas see on ikka nii lihtne? Viktor sõlmib peaminister Marek Murdiga kokkuleppe.
Esimest korda oli eetris 17.04.2018 21:00
H4:E42
On 24. veebruar. Viktor Korolile algab päev lipuheiskamisega Toompeal. Berni Haller leiab hommikujooksu tehes pargist tundmatu mehe surnukeha. Berni satub ka ise mõrvakahtluse alla ning tema valdusest avastatakse pussnuga - samasugune kui see, millega ohver oli tapetud. Peaminister külastab Valentini haiglas. Bussipeatusest leitakse teadvusetu Sören Keskmaa.
Esimest korda oli eetris 10.04.2018 21:00
H4:E41
Rita tuleb mööda tänavat kodu poole, kui korraga kuuleb kusagilt karjumist. Ta üritab keldriaknast sisse piiluda, kust karjumine justkui kostis. Talle tundub, et ta näeb ristilöödud noort naist... Ta räägib oma kahtlustest Tammetsile. Igaks juhuks minnakse kontrollima. Majaomanik on meeldiv endine pastor Ragnar Kurg, keldri rentnik aga noor juuksur Jüri Kuusk. Rita juhusliku avastuse tõttu paljastatakse rendipettused ja mitu mõrva. Viktoril käib kosilane. Tammets lööb punase kaustikuga korda majja ja teda külastab peaminister. Arno mõõdab maailma.
Esimest korda oli eetris 03.04.2018 21:00
H4:E40
Vale mees
Mikk Kotkas jälgib öösiti Arabellat, kes käib oma uue kuti juures ööbimas. Ühel hommikul õnnestubki Kotkal "Arabella magataja" peaaegu tabada. Õhku tehtud hoiatuslask tabab aga kogemata naabrite akent ja selle akna taga ratastoolis istuvat vanahärrat. Uurimise käigus tuvastavad Korol ja Prikk, et vanahärra oli surnud juba enne, kui teda tabas Kotka kuul. Lisaks ilmneb, et vanahärra oli jõukas ning tema pärandi peale ihusid hammast mitu inimest. Viktor on Valentini peksmise pärast uurimise all ning Sören ja Viktor teevad kaupa.
Esimest korda oli eetris 27.03.2018 21:00
H4:E39
Unenägude seletamine
Neli meest viskavad viienda alla Paldiski pangalt. Selline on Arno Sarga unenägu. Aga kas ainult? Kui panga alt leitakse mehe surnukeha, hakkab Arno kahtlema, kas maailm on ikka nii asine, nagu talle on tundunud. Korol ja Prikk asuvad Paldiski pangalt allakukkunud mehe lugu uurima ning selgub, et mees poleks pidanud Eestis olemagi, vaid sõitis pere teada eelmisel õhtul koos korporatsioonikaaslastega Keeniasse safarile. Selgub, et ka üks teine korbikaaslane pole ära sõitnud. Ilmsiks tuleb ka see, et hukkunud mehel olid suured võlad. Lahenduse toovad lõpuks kodutu mees ja kadunukese vapper tütar.
Esimest korda oli eetris 20.03.2018 21:00
H4:E38
Maailmakuulus pianist Erik Lorup ja tema abikaasa Ingra saabuvad maailmaturnee raames Eestisse. Sama lennukiga naaseb koju ka Arabella, kes on Lorupi turvaülem. Vastuvõtul lennujaama VIP-lounge'is Erik aga kaob. Arabella kutsub appi oma isa Mikk Kotkase, kes omakorda kaasab Koroli ja Priki. Eeldatakse, et nii kuulus inimene on röövitud lunaraha saamise eesmärgil. Turvasalvestistel on näha, kuidas kaks meest tirivad taksosse teadvusetut kolmandat. Kas see on Erik Lorup? Tara Machdavi ja Sander Sillanpää püüavad kavalusega veenda Viktorit arsti juurde minema.
Esimest korda oli eetris 13.03.2018 21:00
H4:E37
Ühel päeval toob Sören Keskmaa jaoskonda info, et Viktor Korol on Eestis tagasi, aga pole sellest kellelegi teada andnud. Ehkki Viktor üritab ennast varjata, õnnestub sõpradel ta leida ja jaoskonda tööle tuua, sest mõrvad vajavad lahendamist ja Anders Prikil on paarimeest vaja.
Esimest korda oli eetris 06.03.2018 21:00