Pilvede all

2020. aasta kevadhooajal jõuab eetrisse sarja "Pilvede all" 20. hooaeg, mis tõstab senisest suurema tähelepanu alla armastuse. Milline on ikkagi see "õige" armastus, kes seda endale lubada võib ja kas armastus seab tingimusi?

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2014
Saade on järelvaadatav
Ruudiga juhtunu paneb Mari närvid tõsiselt proovile, Kertu puistab Mariale südant, samal ajal kui Erik seisab silmitsi vana kiusatusega ning Piretit tabab meestega seoses järjekordne pettumus. Inna on uuel tööpostil ja Gunnar küsib Albertilt nõu.
Duo 4
Indrek on Mari käitumise pärast tõsiselt mures, Artur saabub ootamatult Pireti juurde ja Kertu on Erikus tõsiselt pettunud. Mari jätab lapsed Indrekuga, kuid oodatud puhkuse asemel saab hoopis ootamatu kohtumise. Piret ja Märt lepivad ära.
Duo 4
Mari püüab Mammuga lepitust leida, Kertu ja Erik sõidavad koos Liisaga perepuhkusele ning Piret püüab kolleegile toeks olla. Mari võitleb oma hirmudega, Piret ja Märt lihvivad suhtenurki ning Liisaga juhtub midagi ootamatut.
Duo 4
Kõik on Liisa pärast mures ja tülid on kerged tekkima. Sirje sõidab pealinna, kuid sellest on rohkem kahju kui kasu. Liisaga juhtunu ajel annab Kertu lõpuks Erikule uue võimaluse ning ka Piret ja Märt astuvad oma suhtes sammukese edasi.
Duo 4
Kertu jaoks on kooselu Erikuga vaatamata mehe püüdlustele pingeline ning tagajärjed ei lase end kaua oodata. Pireti lootused Märdi suhtes saavad hävitava hoobi ning ka Mari plaanid lendavad kõige karmimal moel vastu taevast.
Duo 4
Mari püüab omal jõul hakkama saada, kuid vajalik abi tuleb sealt, kust ta seda oodata ei osanud. Piret mõistab, et suhtes Märdiga on tal tugev konkurent. Kertu ei tea enam, keda usaldada ja keda mitte. Riinal pole plaaniski Erikut rahule jätta.
Duo 4
Piret on Haapsalus ja tutvub huvitava mehega. Maimul on Erikuga tõsine vestlus ning Sirje püüab Marile omal moel kasulik olla. Lastekaitseametnik külastab ootamatult Kertut ja teeb talle üllatava ettepaneku.
Duo 4
Kertu püüab Erikut vältida, kuid Marial õnnestub tahtmatult olukord veel teravamaks ajada. Mari tunneb tuleviku ees hirmu, kuigi Sirje üritab teda tegevuses hoida. Maimul tuleb idee, kuidas päästa Kertu ja Eriku suhe. Piret kohtub taas Urmasega.
Duo 4
Maria teeb Kertule üllatava ettepaneku. Erik ei saa Riinast rahu ning Kertu on sunnitud Liisaga seoses Maimult abi paluma. Mari püüab oma elu rööbastele tagasi sättida ja Piret annab õele head nõu.
Duo 4
Piret kohtab Arturit ja satub piinlikku olukorda. Maril on ootamatu avastuse pärast Indreku suhtes närivad kahtlused. Gunnar avaldab Albertile ja Innale oma suure saladuse. Maria survestab Kertut ettepanekut vastu võtma.
Duo 4
Õed kohtuvad Pireti juures, et üksteisele toeks olla. Samal ajal viskleb Erik kahe naise vahel ning Sirjel on Albertile ja Innale uudiseid. Maimu pabistab Kertu raamatu pärast ning Mari otsustab selgeks teha, kes on see salapärane naine Indreku elus.
Duo 4