Pilvede all

2020. aasta kevadhooajal jõuab eetrisse sarja "Pilvede all" 20. hooaeg, mis tõstab senisest suurema tähelepanu alla armastuse. Milline on ikkagi see "õige" armastus, kes seda endale lubada võib ja kas armastus seab tingimusi?

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2014
Saade on järelvaadatav
Vahepeal möödunud aasta jooksul on kolme õe elus toimunud olulised muutused. Piret on tagasi seal, kust kunagi alustas, kuid mis sai Arturist ja pulmadest? Mari poeg on sündinud, kuid kas Mari ise on vanadest vigadest õppinud? Kertu elab Liisaga kahekesi, kuigi Erikust lahutanud pole. Kas nende suhtel on veel lootust? Lisaks pealinnale jagub draamat ja kirge ka Haapsallu, kus Sirje ei lase iseendal ega ka teistel rahus elada.
Duo 4
Õed saavad Mari juures kokku. Piret igatseb ikka veel Arturit, Kertut tabab Erikuga seoses taas ebameeldiv üllatus ning Mari on mures Sirje pärast. Alberti ja Inna vahel tekivad erimeelsused. Ootamatult ilmub välja Marleen.
Duo 4
Erik tahab Kertuga lepitust leida, Mari on perega Haapsalus ja püüab Sirjele mõistust pähe panna ning Piret satub tobedasse olukorda. Maimu üritab Kertu ees Erikut kaitsta, Sirje üllatab Marit ning Piret võtab vastu ootamatu väljakutse.
Duo 4
Piret kohtub ootamatult Arturiga, Kertul tuleb Maimut ja Erikut ehmatav idee ning Maril on oma unenäo tõttu halb eelaimdus. Inna ja Alberti vahel on pinged, Piret osaleb pimekohtingul ning Mari hirmud saavad kõige ootamatumal viisil teoks.
Duo 4
Ruudiga juhtunu paneb Mari närvid tõsiselt proovile, Kertu puistab Mariale südant, samal ajal kui Erik seisab silmitsi vana kiusatusega ning Piretit tabab meestega seoses järjekordne pettumus. Inna on uuel tööpostil ja Gunnar küsib Albertilt nõu.
Duo 4
Indrek on Mari käitumise pärast tõsiselt mures, Artur saabub ootamatult Pireti juurde ja Kertu on Erikus tõsiselt pettunud. Mari jätab lapsed Indrekuga, kuid oodatud puhkuse asemel saab hoopis ootamatu kohtumise. Piret ja Märt lepivad ära.
Duo 4
Mari püüab Mammuga lepitust leida, Kertu ja Erik sõidavad koos Liisaga perepuhkusele ning Piret püüab kolleegile toeks olla. Mari võitleb oma hirmudega, Piret ja Märt lihvivad suhtenurki ning Liisaga juhtub midagi ootamatut.
Duo 4
Kõik on Liisa pärast mures ja tülid on kerged tekkima. Sirje sõidab pealinna, kuid sellest on rohkem kahju kui kasu. Liisaga juhtunu ajel annab Kertu lõpuks Erikule uue võimaluse ning ka Piret ja Märt astuvad oma suhtes sammukese edasi.
Duo 4
Kertu jaoks on kooselu Erikuga vaatamata mehe püüdlustele pingeline ning tagajärjed ei lase end kaua oodata. Pireti lootused Märdi suhtes saavad hävitava hoobi ning ka Mari plaanid lendavad kõige karmimal moel vastu taevast.
Duo 4
Mari püüab omal jõul hakkama saada, kuid vajalik abi tuleb sealt, kust ta seda oodata ei osanud. Piret mõistab, et suhtes Märdiga on tal tugev konkurent. Kertu ei tea enam, keda usaldada ja keda mitte. Riinal pole plaaniski Erikut rahule jätta.
Duo 4