Eesti kõige-kõige

Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

Lõbus ja silmaringi avardav saade otsib Eesti kõige-kõigemaid asju ja inimesi. Olgu siis tegemist kõige suurema, väiksema, pikema, kallima, targema, raskema või mistahes muu parameetri poolest rekordihõngulise nähtusega, saatejuht Eero Reinu kullipilgu eest ei jää miski varjule!

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2013
Saade on järelvaadatav
Tänases eksperimendi-saates näeme Eesti kõige kallimat kunstikogu, kõige pöörasemaid langevarjureid ja kõige hinnalisemat koertele mõeldud riideeset. Saadet juhib Eero Reinu.
Duo 5
Kui kaua läheb aega, et vändata jalgrattaga Eesti kõige suurema lauda ühest otsast teise ilma, et ükski lehm tee peale ette ei satuks? Proovime saada võimalikult ligidale Eesti kõige suuremale koerale enne kui julgus alt veab ja saame tuttavaks Eesti kõige tugevama naisega, kes tahtmatult enamus mehi punastama paneb. Saadet Juhib Eero Reinu.
Duo 5
Mis on Eesti kõige sagedamini varastatav ese? Kes on osavaim kopajuht? Milline on müüduim elektriauto? Eesti rekorditesaadet juhtiv Eero Reinu viib meid kõige põnevamatesse paikadesse ja teeb tuttavaks eriliste inimestega.
Duo 5
Seekord saame tuttavaks eesti mehega, kes peab ühte ohtlikumat ja veidramat ametit. Nimelt sukeldub ta Norra tormisel rannikul uskumatuid ohte trotsides ihuüksi mereseügavustesse. Tema tööks on merepõhjast elusate kammkarpide korjamine - tegemist on gurmaanide seas äärmiselt hinnatud delikatessiga. Saatejuht Eero Reinu ja saatemeeskonna reis pooleteise tuhande kilomeetri taha nõudis põhjalikke ettevalmistusi, kuid miski ei valmistanud neid ette selleks, mis neid seal tegelikult ees ootas!
Duo 5