Nukumaja: Kadunud naine

"NUKUMAJA: KADUNUD NAINE" alates 1. maist kell 21:00!

 

Sügiselt menukalt läinud põnevus-draamasarja "Nukumaja" neljaosalises jätkusarjas näeb eelmisest hooajast tuttavat politseinik Tarmot (Andres Mähar), kes kasvatab oma naise Evaga (Karin Rask) beebit. Uue juhtumi keskmes on kooliõpetaja Daniel (Meelis Rämmeld), kelle naine Maria kaob keset päeva jäljetult oma kodust. Kahtluse alla langeb Daniel, keda saadavad pikantsed kuulujutud kõrvalsuhetest teismeliste õpilastega. Juhtumit asub uurima politseinik Tarmo, kes saab neil asjaoludel taas kokku oma kunagise hea tuttava Virvega (Adeele Sepp).

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav

Hooaeg 2

H2:E4
Viimane!
Tarmo, kes on vaevu suutnud kohaneda teadmisega, et tema naine on surnud, langeb ise kahtluse alla. Kas politseinik ikka tähendab automaatselt ausat ja seadusekuulekat inimest? Daniel on otsustanud kasutusele võtta ekstreemsed abinõud. Aga milline on tema tõeline pale? Tarmot tabab tema elu kõige rabavam jahmatus – mitte miski ei ole olnud nii, nagu näis.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
Esimest korda oli eetris 22.05.2018 21:00
H2:E3
Kristina ei olegi surnud, ta on end kellegi eest peitnud – ainult mille ja kelle? Daniel otsustab järsku Maria asjadest lahti saada ja see tundub tema tütrele kummaline. Joeli valgustkartev äri tuleb halastamatult päevavalgele. Tarmo saab šokeeriva uudise enda perekonna saatuse kohta.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
Esimest korda oli eetris 15.05.2018 21:00
H2:E2
Kristina on endiselt kadunud. Virve on segaduses, kas uskuda Danieli või usaldada Tarmot – Virve arvates ei saa Daniel olla oma naise kadumise ja oletatava mõrvaga seotud, samas äratab mees ka kahtlust. Probleemid Tarmo kodus kuhjuvad – Eva nõudmised ja kahtlused kipuvad teda lämmatama. Joel satub oma kahtlasi äriasju ajades võõras linnajaos kokku tütar Kerstiniga, kes ajab seal veel kahtlasemaid asju. Virve pettub oma tütres valusalt.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
Esimest korda oli eetris 08.05.2018 21:00
H2:E1
Menuka põnevus-draamasarja "Nukumaja" neljaosalises jätkusarjas näeb eelmisest hooajast tuttavat politseinik Tarmot (Andres Mähar), kes kasvatab oma naise Evaga (Karin Rask) beebit. Uue juhtumi keskmes on kooliõpetaja Daniel (Meelis Rämmeld), kelle naine Maria kaob keset päeva jäljetult oma kodust. Kahtluse alla langeb Daniel, keda saadavad pikantsed kuulujutud kõrvalsuhetest teismeliste õpilastega. Juhtumit asub uurima politseinik Tarmo, kes saab neil asjaoludel taas kokku oma kunagise hea tuttava Virvega (Adeele Sepp).
Duo 5
Duo 5
Duo 5
Esimest korda oli eetris 01.05.2018 21:00