Alo
R 23:35 · Kordus P, 07.07 14:30

Huumorisarjas kehastab Eesti üks populaarseim koomik Tõnis Niinemets autoesinduses töötavat püüdlikku müügimeest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Sõprusest vihkamiseni on vaid üks imepisike samm... Komöödiasarjas löövad kaasa Tõnis Niinemets, Märt Pius, Priit Pius, Priit Võigemast, Linda Kolde, Reimo Sagor jpt.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2021
  • RežissöörDoris Tääker, Mikk Jürjens
  • OsadesTõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
H2:E2
Unistuste päev
Alati kõigesse, kõigisse ja kõikjale sekkuv Viljo võtab seekord sihikule meeskonna unistused ja unistused sekkuvadki jõuliselt, et puhkeda õide otse tööpõllul. Madalapalgaliste automüügimeeste ridadesse ilmunud Reinu pojal Ahtil ilmuvad täiesti uued ja ootamatud anded ja kogu keskus muutub lausa muinasjutuliseks paigaks. Seda enam, et Martatki tabavad romantilised tunded täiesti ootamatult suunalt. Alo ja Raino vahetavad jõuliselt mõtteid Kerdu üle, Bambergid vahetavad oma äris õli ja nii mõnigi auto vahetab omanikku.
Kanal 2
H2:E3
Püksid
Müüginumbrid langevad. Juhatusest tulev surve sunnib esinduse kollektiivi otsima vastust küsimusele, milline üldse peaks 21. sajandi automüügiesindus olema. Vastuse leidmine saab aga olema oodatust märksa keerulisem, sest Viljo peidab end juba päevi oma kabinetis, Bambergid keskenduvad oma karjäärile juutuuberitena ning eikusagilt ilmub välja suure varanduse päranduseks saanud Erki, kes tahab aitamise asemel laiata. Lisaks kõigele muule näib Alole, et Kerdu eksmees Raino hakkab vaikselt Kerduga uuesti kokku kolima. Suhetekeerise keskel on loomulikult Alo see, kes kõik nii tööl kui kodus kokku peab tooma.
Kanal 2
H2:E4
Sponsorautod
Esinduses on eriline päev, sest Viljol tuli geniaalne turundusidee. Tavapärane töö on pandud pausile, sest üle antakse sponsorauto maadlejatele. Päev otsa valmistutakse pidulikuks peoõhtuks, kus vaja on kõigi abi. Esindusse saabuvad mitmed põnevad külalised, mis paneb proovile oma maja inimesed ja tagatipuks korraldab Rein midagi sellist, mille pärast Ahti töölegi ei julge tulla.
Kanal 2
Kanal 2