Alo
K 20:00 · Kordus N 13:00

Huumorisarjas kehastab Eesti üks populaarseim koomik Tõnis Niinemets autoesinduses töötavat püüdlikku müügimeest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Sõprusest vihkamiseni on vaid üks imepisike samm... Komöödiasarjas löövad kaasa Tõnis Niinemets, Märt Pius, Priit Pius, Priit Võigemast, Linda Kolde, Reimo Sagor jpt.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2021
H2:E7
Salto ja seelik
Viljol on sünnipäev, aga kahjuks on kõik selle ära unustanud. Sellele lisaks vigastab ta ennast rängalt. Ahti läheb hulluks ning muutub ohtlikuks. Ta tuleb kiirelt Jämejalga toimetada, aga tema püüdmine pole lihtne. Bambergidel on jamad politseiga, Guido on tarvitanud kogemata kangeid rahusteid. Esinduses on kaos.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E8
Ütlen ausalt, ei oodanud sellist asja
Alo tahab üles leida tõelist meest enda sees. Müügisalongi saabub ootamatu külaline, kel on varuks veelgi ootamatum uudis. Kõigi tekkinud segaduste parandamiseks seab Guido üles psühholoogiakabineti, kus nõustab kõiki neid, kes abi vajavad. Nii et... selgeks saavad räägitud mitmed olulised asjad.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E9
Kuhu koer on maetud
Alol ja Kerdul suhe õitseb. Bambergid on tagasi, aga millegi pärast on neil imelikud jalavõrud. Leelo on hädas oma lapse isaga, kes on liiga pealetükkiv. Viljo maskeerub ja mängib testklienti. Ta vahetab karaktereid ja kostüüme ning arvab, et keegi ei tunne teda ära.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E10
Kevadpäevad - Hooaja viimane!
Toimub väljasõit turismitallu, kus peaks ootama uhke pidulaud ja kaunis ümbrus. Paraku on olnud väiksed arusaamatused ja isegi taldrikuid pole kõigile. Toimub orienteeriumine ning auhind on priske. Viljo loodab seda endale saada, aga eksib hoopis metsa ära. Kogu kollektiivist lahkub suvepäevadelt õnnelikult vaid Koristaja.
Kanal 2
Kanal 2