Laula mu laulu

Haaravalt humoorikas muusikasaade! Seitse armastatud eesti lauljat veedavad terve nädala ühe katuse all romantilises maamajas. Nende seas on nooremaid ja vanemaid, mehi ja naisi ning nad esindavad kõige erinevamaid muusikastiile. Igas saates on keegi neist selle päeva peremees või perenaine. See tähendab, et õhtusel meeleolukal koosviibimisel esitavad ülejäänud just tema kõige populaarsemaid hittlugusid. Seda tehes ei kopeeri nad aga mitte originaal-esitust, vaid laulavad neid laule just endale meelepärases võtmes. Tänu sellele kõlavad need kõigile teada-tuntud hittlood vägagi üllatavalt ja värskelt. Lisaks näeme selle sõbraliku seltskonna muidki vahvaid tegemisi, sest ühiselt veedetud nädala jooksul jõuavad nad üksteisega lähedalt tuttavaks saada ja nii mõndagi meeleolukat ette võtta.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2015
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis

Hooaeg 3

H3:E27
Finaal
Viimases saates kõlavad osalejate hittlaulud duettidena! Moodustuvad unikaalsed laulupaarid, näiteks Maarja-Liis ja Jaan, Anne ja Jaanus, Hanna-Liina ja Pearu, Koit ja Anne, jne. Loomulikult meenutakse ka ühiselt veedetud unustamatut nädalat, mis pakkus nii osalejatele kui televaatajatele võrratuid muusikalisi elamusi.
Esimest korda oli eetris 28.08.2020 20:00
H3:E26
Tänane erisaade on pühendatud Jaak Joalale. Joalast jäi maha tohutu hulk unustamatuid laule. Anne, Koit, Pearu, Maarja-Liis, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan räägivad, mida Jaak neile tähendas ja kuidas nende elu ning loomingut mõjutas. Loomulikult valisid nad tema repertuaarist ka oma lemmiklaulud, mida täna esitavadki - igaüks omal kordumatul moel.
Esimest korda oli eetris 21.08.2020 20:00
H3:E25
Seekordne õhtu täht on Hanna-Liina Võsa ja kõlavad armastatud muusikali-hitid. "Grease", "Minu veetlev leedi" ja "Helisev muusika" on vaid mõned näited paljudest-paljudest muusikalidest, milles Hanna-Liina on säranud. Nüüd saame teada, kuidas kõlavad need igihaljad hitid Anne, Maarja-Liisi, Jaani, Koidu, Jaanuse ja Pearu esituses!
Esimest korda oli eetris 14.08.2020 20:00
H3:E24
Tänase õhtu perenaine on Maarja-Liis Ilus. Eesti üheks andekamaks naislauljaks peetav Maarja-Liis tõusis rambivalgusesse juba väikese tüdrukuna. Ta on võitnud loendamatuid konkursse ja ainsa laulja Eestit lausa kahel korral Eurovisioonil esindanud. Kuidas kõlavad tema hitid aga Anne, Hanna-Liina, Koidu, Jaanuse, Pearu ja Jaani esituses?
Esimest korda oli eetris 07.08.2020 20:00
H3:E23
Tänase õhtu "peremees" on Jaan Sööt, kes on oma bändiga Jäääär laulnud eesti rahva südamesse hitid nagu "Õhk kõnnib tänaval", "Ma kaeban naiste peale nüüd". Milliste uudsete versioonidega Jaani lauludest üllatavad Anne, Koit, Maarja-Liis, Jaanus, Pearu ja Hanna-Liina?
Esimest korda oli eetris 31.07.2020 20:00
H3:E22
Tänane õhtu kujuneb eriti kuumaks, sest kõlavad Pearu Pauluse ja tema bändi 2 Quick Start legendaarsed tantsuhitid. Millega üllatavad Anne, Koit, Maarja-Liis, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan? Kas nende lauldud uusversioonidest saavad Pearu originaalidega võrreldavad menukid?
Esimest korda oli eetris 24.07.2020 20:00
H3:E21
Tänane õhtu tuleb eriti põnev, sest uue kuue saavad menubändi Põhja-Tallinn hitid. "Meil on aega veel" ning "Lähen ja tulen" on vaid mõned Jaanus Saksa bändi menulood, mida täna Anne Veski, Maarja-Liis Ilusa, Koit Toome, Jaan Söödi, Pearu Pauluse ja Hanna-Liina Võsa esituses kuuleme.
Esimest korda oli eetris 17.07.2020 20:00
H3:E20
Tänase õhtu perenaine on Anne Veski. Tema loominguline kullafond on piiritu ja Annel pole aimugi, milliste hittide uusversioonidega Koit, Maarja-Liis, Pearu, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan teda täna üllatavad.
Esimest korda oli eetris 10.07.2020 20:00
H3:E19
Algaval hooajal esitavad üksteise laule Anne Veski, Koit Toome, Maarja-Liis Ilus, ansambli Jäääär solist Jaan Sööt, Pearu Paulus, bändi Põhja-Tallinn juhtfiguur Jaanus Saks ja Hanna-Liina Võsa. Esimese õhtu peremees on Koit Toome, kelle hittide varamu on vägagi muljetavaldav.
Esimest korda oli eetris 03.07.2020 20:00