Roaldi retked
N 20:30 · Kordus N-R, P

Auhinnatud saatejuht Roald Johannson rändab mööda maailma ringi ja toob vaatajateni pöörase elusaatusega eestlaste lood üle terve laia maailma. Sel kevadel seikleb Roald muuhulgas Guatemalas, Iirimaal, Costa Rical, Hispaanias, Egiptuseses, Mehhikos ja mitmel pool mujal.

 

„Olge valmis ootamatusteks, sest ilmselt ei suuda ka kõige pingelisema thrilleri stsenarist kirja panna seda, milliseid elu stsenaariume on kogenud tuhanded eestlased väljaspool oma kodukamarat,“ lubab saatejuht Roald Johannson. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav
H6:E5
Bali ilurevolutsionäär
Krislin Kuuskemaa nimi ei vaja Eesti ilumaastikul pikemat tutvustamist, sest tema kehahooldused ja iluprotseduurid on teada-tuntud sadadele endast lugupidavatele naistele. Kuid ilmselt tuleb paljudele suure üllatusena, et šarmikas ärinaine plaanib oma haaret veelgi laiendada ning rajada Kagu-Aasias asuvale muinasjutulisele Bali saarele omalaadse ilu oaasi kõigile Eesti naistele! On see lihtsalt hull mõte või saab siit tõepoolest alguse eestlannade väeretk teisele poole maakera? Roald Johannsoni meeleolukas reportaaž läbi Tallinna vanalinna ning Bali saare troopika.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E6
Quebeci õunamees
Kui Tallinna kontoritöötaja Mihkel 11 aastat tagasi Kanadasse seiklema sõitis, ei osanud ta hingeski aimata, et kaugel vahtralehe maal saab temast suur õunakasvataja ja tulevane siidritalu peremees! Roald Johannson lendab sel nädalal Kanada Quebeci provintsi ning kohtub sihikindla Eesti mehega, kes on julgenud oma ellu tuua suuri muutusi, ilma et ta teaks täpselt, mis teda homme ees ootab!
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H6:E7
Kontorirotist maratoonariks
Õnnelikud on need inimesed, kes leiavad oma kutsumuse juba varakult ning tormavad kindlal sammul oma unistuste poole. Paljudel teistel ei pruugi igapäevaelu virr-varris üldse aimugi olla, milles nad tõeliselt andekad ja head on! Täpselt nii juhtus Pärnumaalt pärit Riine Ringiga, kes kolis saatuse tahtel Austraalia päikeserannikule, jättis päevapealt maha suitsetamise ja pidutsemise ning hakkas kõigile üllatuseks hoopis maratonijooksjaks! Roald Johannson jälgib ühe uskumatu spordiloo kangelannat maailma eri otstes - Austraalias Gold Coast’il ning Saksamaal Berliini maratonil.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2