Roaldi retked
L 20:30 · Kordus L 02:30, P 13:30

Auhinnatud saatejuht Roald Johannson rändab mööda maailma ringi ja toob vaatajateni pöörase elusaatusega eestlaste lood üle terve laia maailma. Sel kevadel seikleb Roald muuhulgas Guatemalas, Iirimaal, Costa Rical, Hispaanias, Egiptuseses, Mehhikos ja mitmel pool mujal.

 

„Olge valmis ootamatusteks, sest ilmselt ei suuda ka kõige pingelisema thrilleri stsenarist kirja panna seda, milliseid elu stsenaariume on kogenud tuhanded eestlased väljaspool oma kodukamarat,“ lubab saatejuht Roald Johannson. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav
H5:E6
Maroko suhteeksperdid
Kas pikaaegset paarisuhet on võimalik päästa ka juhul, kui üks pool on teise lõplikult maha jätnud ning leidnud enda kõrvale juba uue kaaslase? Pikaaegsete elukaaslaste Rauli ja Ilona näitel tuleb välja, et on ikka küll! Roald Johannson lendab sel nädalal Maroko kuurortlinna Agadiri, et lahata ühte ebaeestlaslikult kirglikku suhtedraamat, kus üks keskealine Eesti mees sai abikaasa poolt hüljatud, aga ta ei jätnud jonni ning võitis oma elu armastuse südame uuesti tagasi! Kuidas see tal küll õnnestus?
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H5:E7
Häkkerina Islandil
Hingematvalt kauni loodusega Island on justkui armastus esimesest pilgust, mis ei lähe ealeski meelest. Kui 13-aastane Tallinna tüdruk Gamithra Marga sellest maagilisest saarest esmakordselt kuulis, teadis ta koheselt, et kolib ühel päeval sinna päriselt elama. Ja ei möödunud viit aastatki, kui neiu tegigi oma kinnisidee teoks! Roald Johannson kohtub talvisel Islandil häkkeri ja startupper’ina tegutseva eestlasest geeniusega, kelle ideede varasalvel lihtsalt ei ole piire!
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2