Kadunud poeg
K 02:10

Uus sari! Alustab uus psühholoogiline krimipõnevik, mille keskmes on andekas kriminaalpsühholoog Malcolm Bright. Malcolm Bright (Tom Payne) on endine FBI profileerija, kellel on erakordne anne näha roimasid läbi tapja silmade. Teadmised ei tulene sugugi tühja koha pealt, kuna tema isa on vangis istuv kurikuulus sarimõrvar hüüdnimega "Kirurg" (Michael Sheen). Malcolmi anne ja minevikutaak on ühtlasi ka tema needuseks, mis on rikkunud ära tema eraelu ja viinud tema vallandamiseni. Ühel päeval pöördub Malcolmi poole New Yorgi politsei mõrvarühm, mis vajab abi linnas tegutseva uue sarimõrvari püüdmisega.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2019
  • OsadesTom Payne, Lou Diamond Phillips, Halston Sage
H1:E16
Malcolm ja tema kolleegid asuvad uurima mootorrattajõugu poolt toime pandud mõrva, mis näib vähemalt välisel vaatlusel untsu läinud röövina. Malcolm kohtub juurdluse käigus oma koolivennaga, kellest on saanud edukas kindlustusinspektor, ning mehed ühendavad oma jõud, et süüdlased trellide taha saata.
Kanal 2
H1:E17
New Yorgi politsei asub uurima pentsikut lugu, kus tuntud emmeblogija mees tapetakse vahetult pärast paarikese tütre sündi. Uurijaid abistava Malcolmi mõtted on aga mujal, sest teda närib kuri kahtlus, et Eve varjab tema eest midagi ning ta palub Ainsley'l Eve'i tausta uurima hakata.
Kanal 2