Doktor imetegija
E-R 14:00

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc. Kuid lennujaamas juhtub õnnetus, mille tõttu jääb Ali oma elu tähtsaimale koosolekule hiljaks. Samal ajal koguneb haigla juhtkond, et arutada, kas võtta Ali tööle või mitte. Mitte keegi peale Adil’i ei usu, et autist võiks olla arst. Ali jõuab mitu tundi hiljaks jäädes kartlikult juhtkonna ette, kus teda vaadatakse haletsedes ning ebalevalt.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2019
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E52
Ferman nõuab, et tema residendid töötaksid läbi kõik viimase aasta jooksul tehtud operatsioonid. Arstid üritavad ühiselt päästa hiljuti operatsiooniga lahutatud siiami kaksikuid. Otsuste tegemine on raske nii arstide kui ka ema jaoks.
Kanal 2
H1:E53
Ali saab Adililt teada, et vend on teda hinnanud ja kalliks pidanud. Betul ootab oma peensooleoperatsiooni teadmata, et ta doonoriks on ta oma vanem õde. Kaksikute südameoperatsioon õnnestub.
Kanal 2
H1:E54
Siiami kaksikute olukord muutub pärast taasühendamist stabiilsemaks, kuid nüüd vajavad tüdrukut uut südant. Ferman paneb Ali proovile ning käsib tal õppida pähe haigla viimase 10 aasta juhtumid.
Kanal 2
H1:E55
Selgub, et Kubra, kes soovib olla oma õele doonoriks, on alaealine ning vaja on tüdrukute hooldaja nõusolekut. Haiglasse satub mees, kes sattus võõrast naist kaitstes peksu ohvriks. Meeskonnas läheb lahti arutlus, mida pidada kangelaslikkuseks.
Kanal 2
H1:E56
Ali mõtleb lõua kaotanud meespatsiendi jaoks välja uhiuue protseduuri. Betüs saab teada, et ta doonoriks on ta õde. Ali saab Fermanilt loa Betüsi operatsioon ise teostada. Demir kukub eksamil läbi ja peab uues kliinikus ületunde tegema.
Kanal 2
H1:E57
Haiglast kadunud Betul tuleb Ali juurde ja jääb sinna ööseks. Järgmisel päeval toimub peensoole siirdamine Kubralt Betulile. Ali sooritab oma esimese operatsiooni. Pärast õnnestunud operatsiooni tekib Betulil äratõukereaktsioon. Ali külastab koos Beliziga hooldekodus elavat Fermani õde.
Kanal 2
H1:E58
Ali tunded tekitavad Nazlis kimbatust. Kirurgiaosakonda tuuakse aga Malaisia lennukilt mingi surmaviirusega nakatunud ja Nazli, kes tuleb Alid otsima, ei pääse enam karantiini tõttu osakonnast välja.
Kanal 2
H1:E59
Haiglas puhkeb pandeemia ning traumapunkt pannakse karantiini. Haiglas viibib ka Demiri isa, keda poeg pole aastaid näinud. Karantiini jääb ka dr Tanju patsiendi doonor, keda haige kohe operatsiooniks vajab, seega peab arst midagi muud välja mõtlema.
Kanal 2
H1:E60
Demir ei usu oma isa sõnu, et too on suremas ja keeldub talle andestamast. Viirus levib haiglas ning nakatub ka dr Ferman. Betul satub paanikasse, kui kuuleb, et tema õde on karantiinis.
Kanal 2
H1:E61
Nazli abiga suudetakse Ali maha rahustada ja Kübra operatsioon õnnestub. Demir siseneb karantiini, et oma isa elu päästa. Ferman tuleb teadvusele.
Kanal 2
H1:E62
Haiglas on endiselt hädaolukord. Demir ülesanne on selles tavatus olukorras kätte saada doonorilt siirdamiseks vajalik luuüdi. Ali peab ekstreemses olukorras vastu võtma oma elu esimese sünnituse ning rakendama ema ja lapse päästmiseks erakorralisi meetmeid.
Kanal 2