Keelatud vili
E-R 16:00

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H6:E476
Selim on pettunud, kui näeb, et Kumru talle endiselt valetab, kuid Kumrul on mehele üllatus varuks. Paraku saab ta ise üllatuse osaliseks, kui näeb Zeynepit Selimi pool ja tal jääb lapseootuse uudis Selimile rääkimata. Yildiz lepib Doganiga ära ja paar otsustab taas abielluda. Asuman on uudisest seitsmendas taevas.
Kanal 2
H4:E257
Cagatay puistab Yildizile südant. Hasan Ali palub pojal Cagatayl tulla tema ettevõttesse tööle, kuid Cagatay peab isa vastu juba aastaid vimma. Yildiz tutvub Hasan Aliga. Cagatay ema Feride hoiatab oma poega Yildizi eest. Asumanile hakkab Hasan Ali meeldima. Yildiz avab oma äri.
Duo 4
H6:E477
Julia hoiatab Doganit Yildizi eest. Ender tahab Juliale kätte maksta. Seekord tahab ta teda kõigi ees häbistada. Zeynep ja Handan korraldavad koos Engini mälestusürituse. Julia annab Tugcele mõtte kutsuda Emir nende tallu tööle. Dogan hakkab Yildizis kahtlema, arvates, et naine ajab vaid raha taga.
Kanal 2
H4:E258
Asuman ja Zehra otsustavad avokaadokohviku avada. Asuman annab Yildizile idee isa Hasan Ali oma pojaga lepitada. Mert ja Sahika kaebavad Hasan Alile teineteise peale. Cagatay on üha rohkem Yildizist huvitatud.
Duo 4
H6:E478
Dogan paneb Yildizi proovile ning ütleb talle, et tal on tõsiseid rahaprobleeme. Yildiz küsib Enderilt järele, kas see väide vastab tõele ja otsustab Doganile õppetunni anda. Kumru tunnistab Canerile, et ootab last, kuid ta ei looda Selimiga suhet üles soojendada. Kumru teeb Canerile šokeeriva ettepaneku.
Kanal 2
H4:E259
Hasan Ali näitab Sahikale ja Mertile koha kätte. Cagatay teatab Yildizile, et pole tõsisest suhtest huvitatud. Seevastu Cagatay sõber Cenk tahab Yildiziga lähemalt tuttavaks saada. Sahika, Yildiz ja Ender saavad ähvardussõnumi.
Duo 4
H6:E479
Julia avaldab Handanile saladuse Selimi kohta ja ähvardab teda tappa, kuid ta pole arvestanud sellega, et Handan on võimeline teda üle kavaldama. Handan nõuab, et Julia kihutaks oma poolvenna Selimi välismaale. Yildiz on kurb, et Emir Tuğçe pärast Julia tallu tööle läheb.
Kanal 2
H4:E260
Sahikal on uus plaan, kuidas Mertist vabaneda – ta laseb lahti kuulujutud, nagu Mert petaks Zehrat temaga. Cagatay annab isale võimaluse, mis aga ajab ta ema Feride marru. Yildiz leiab endale trennist uue sõbranna Burcu.
Duo 4
H6:E480
Julia korraldab Selimi haiglale relvarünnaku, kuid Selim arvab, et selle taga on Kumru vanemad. Suures vihahoos on Selim nõus tegema kõike, mida Julia soovib. Yildizil on endiselt kahtlusi Doganiga abiellumise suhtes ja ta paneb mehe proovile, väites, et on haige. Dogan kahtlustab, et Yildiz luiskab talle.
Kanal 2
H4:E261
Mert palub Enderilt abi. Hasan Ali kahtleb Sahika siiruses. Mert ei suuda oma pettumust Zehras varjata. Avokaadokohviku avamisel kuuleb Zehra Merti võimalikust suhtest Sahikaga ja nende vahel puhkeb tüli. Yildizi uus sõbranna Burcu osutub Cagatay endiseks tüdruksõbraks.
Duo 4
H6:E481
Zeynep jääb Juliat uskuma ja läheb Selimile tuge pakkuma. Aslan saadab Selimi ja Zeynepi pildid Kumrule, kes teeb seekord tähtsa otsuse. Ta kuulutab kõigile, et ootab last ja tal on plaanis Caneriga abielluda. Selim ei tea, mida uskuda. Julia maksab Enderile valusalt kätte. Yildiz ja Dogan lubavad teineteisele, et lollita enam teineteist.
Kanal 2
H4:E262
Ender tõestab Hasan Alile Merti süütust ja Hasan Ali kihutab Sahika ettevõttest minema. Sahika kättemaks tuleb magus. Feride jääb Cagatayle Yildizi tagakiusamisega vahele. Yildizist ja Cagatayst saab paar.
Duo 4
H6:E482
Kumru uudis valmistab kõige rohkem rõõmu Enderile. Julia tahab Tugce Yildizi koju spiooniks saata. Yildiz siiski ei usalda Tugcet. Selim üritab Kumrut kätte saada, et uurida, kas ta ootab tegelikult last ja kas tema võib olla lapse isa, kuid Kumru ei vasta ta kõnedele.
Kanal 2
H4:E263
Hasan Ali ja Cagatay lepivad ära. Yildizil on raske oma uuele sõbrannale Burcule tõtt rääkida. Hasan Alil on kavas Ender endale allutada. Sahika üritab iga hinna eest ettevõttesse jääda.
Duo 4
H6:E483
Kumru lööb kartma, kui Selim ta koju sisse tormab. Selim nõuab Kumrult isadustesti, kuid Kumru pole sellega nõus. Kui Caner Selimi juurde teda hoiatama tuleb, on see Julia jaoks viimane piisk. Ta teeb Selimile ettepaneku Kumru röövida. Yildiz veendub, et Tugce on vaid nuhk.
Kanal 2
H4:E264
Cagatay teatab emale, et on Yildiziga suhtes. Feride hakkab kohe Yildizist vabanemiseks tegutsema. Sahika uurib Yildizi ja Cagatay suhte kohta ning saab teada, et Cagatay ema on korralik nõid. Cenk üritab teistmoodi Yildizile läheneda. Burcu vihastab, kui mõistab, et Cagatayl Yildiziga suhe on.
Duo 4
H6:E484
Yildiz paljastab Emirile Tugce tema tõelise pale. Emir jätab Tugce maha. Tugce saabub tagasi tallu, kui talle teatatakse, et ta pole sinna enam oodatud. Selim röövib koos Aslaniga Kumru. Handan räägib Doganile, et Selim on Julia vend ja et ta üritas Handanit tappa. Tänu Tugcele päästab Dogan Kumru, ent kähmluse käigus saab Selim surma.
Kanal 2