Mägidoktor
E-R 17:00 · Kordus E-R 08:00

Doktor Martin Gruber tahab pärast aastatepikkust Ellmaust eemalolekut ema oma külaskäiguga üllatada, ent satub hoopis vennanaise Sonja matustele. Vana mägidoktor Roman Melchinger soovib, et Martin võtaks tema praksise üle. Martin ei taha sellest kuuldagi, kuid Melchinger ei anna alla ja saadab Martini enda asemel mägedesse haavatut päästma. Melchinger räägib Martinile midagi, mis tema elu täielikult muudab.

  • PäritolumaaSaksamaa
  • Valmimisaasta2010
Saade on järelvaadatav 30 päeva
H3:E5
Omakasupüüdmatu
Isadustest tõi viimaks oodatud selguse, kuid kergendus oli lühike. Jörg on kadunud ega vasta ka telefonile. Ta on jätnud Susannele hüvastijätukirja, kus teatab, et kolib tagasi Kieli. Susanne ja laps satuvad Jörgile järele kihutades raskesse õnnetusse.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E6
Uus algus
Susanne lein on ääretu – ta peab matma kauaoodatud lapse. Martin ja Jörg tahavad mõlemad teda lohutada, kuid naine ei lase kedagi lähedale. Eriti Jörgi. Lilli on esimest korda elus armunud, mis ta isale üldse ei meeldi.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E7
Ohtlik raev
Gruberite pere ei saa kuidagi rahu: Hans ja Lilli tülitsevad lõputult Sebastiani üle. Tüli mõjutab kõikide suhteid. Martin peab ravima raevuhoogude all kannatavat patsienti.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E8
Kõik või mitte midagi
Lisbeth Gruberil on sünnipäev, aga õhk on endiselt paks. Lilli on tige Sarah’ peale, Martini uudis väljakolimisest ei too ka rahu ja vaikust. Selles pingelises õhkkonnas saab Martin hädaabikõne – Stefan ja Melanie on jäänud mägedes tormi kätte. Martin ei jõua koos Andreaga korterit vaatama ja see ajab nad tülli.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E9
Sügav kukkumine
Lisbeth Gruber on lühipuhkuselt tagasi ja veel koos külalisega.Martin, Hans ja Lilli ei oska aga Klausi kuidagi suhtuda. Hans otsustab vahepeal Klarale abieluettepaneku teha, kuid saab korvi. Ka Martini eraelu pole pilvitu.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E10
Haavad südames
Hans põeb armuvalu, on nurka pugenud ja norutab. Martinil valutab süda väikese Jonase pärast. Ta tunneb süüd poisi vanemate kaotuse pärast ja tahab olla lapsele toeks leinast üle saamisel. Lisbeth on Klausiga õnnelik, kuid Hans jälgib neid skeptiliselt.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E11
Purunemine
Elu mängib Gruberitega oma mänge. Hans pole äraütlemisest üle saanud, Lisbeth on oma austajas pettunud, nõuab Klausilt aru ja lõpetab suhted, enne kui need jõuavad tõsiseks minna. Martin tegeleb Jonasega ja püüab leida poisile uut kodu.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E12
Hüvastijätt
Martin Gruberile tuleb üllatuskülaline – Julia on USA-st Euroopasse sõitnud, et teha raske operatsioon. Lõikuse ajal hakkab ta käsi taas kontrollimatult värisema ja Martin peab üle võtma. Martin nõuab, et Julia laseks end läbi vaadata. Väikese Jonase olukord on raske – onu ei taha teda enda juurde ja poisil pole kusagile minna. Martin otsustab Susannega rääkida.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E13
Halb ärkamine
Lisbeth Gruberil on oma poegadega kõik käed tööd täis. Hans uputab muret alkoholi ja ka Martin ei käitu nii, nagu peaks. Julia on paranenud ja valmistub tagasisõiduks. Kõigile ootamatult saabub Viinist tagasi Andrea.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E14
Kibe tõde
Gruberite juures valitseb tunnetekaos. Martin pettis Andreat ja tal on süümepiinad. Andreale tõtt tunnistada ei saa, nii pihib ta Hansule. Lillit kooli viies näeb Martin, et temaga ka miski ei klapi. Hans ja Klara otsustavad lõplikult lahku minna. Martin otsustab Andreale tõtt tunnistada, kuid heast plaanist ei jää tegelikkuses midagi järele.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E15
Süü ja süümepiinad
Hans Gruber ja Klara teatavad pulmadest. Isegi Lilli on rõõmus, kuid tüdruku plaanid omakorda Hansu ei rõõmusta. Isa ja tütar lähevad väga tülli. Ka väikese Jonasega on probleeme. Ja Andrea ei taha Martinile andestada.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E16
Purunenud lootus
Kõik valmistuvad pulmadeks. Lisbethile teeb meelehärmi see, et ohjad pole tema käes. Martin otsustab ka Andreale ettepaneku teha. Saatusel on aga kõige suhtes omad plaanid.
Kanal 2