Kolm naist Karavanis
R 12:00

Uus draamat täis rännuseiklus! Pikast koroonakevadest väsinud kolm sõbrannat Carola Madis, Eeva Esse ja Kethi Uibimägi otsustasid möödunud suvel kõige kiuste välismaale puhkama minna. Kõige soodsam ja ohutum võimalus reisimiseks oli lennata Saksamaale ja rentida seal autokaravan. Paberil tundus plaan hea, aga reaalsus oli midagi muud - suured isiksused kitsale pinnale kuigi hästi ära ei mahu. Kaks nädalat ratastel keris lisaks suurele kilometraažile üles ka pinged sõbrannade vahel. Erimeelsused ühise eelarve kulutamisel, hügieenitoimingute korraldamisel ja omaette aja leidmisel viskasid korraliku pommi kolme naise omavahelistesse suhetesse. Nii said nad lisaks kohalikele vaatamisväärsustele tuttavaks ka üksteise hingeeluga, mille sügavamaid soppe nad veel enne reisi kohanud ei olnud.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav
H1:E3
Varajasest ärkamisest väsinud naised jõuavad pika päeva jooksul mitmeid sihtkohti külastada, kuid mille arvelt? Sellises olukorras muutuvad omavahelised suhted rabedaks ka kõige tühisemate erimeelsuste pärast. Päeva lõpuks saavad naised aru, et maag Anzori ennustusi oleks pidanud tõsisemalt võtma.
Kanal 2
H1:E4
Naistele jõuab kohale, et karavani olmeprobleeme tuleb ise lahendama hakata, sest reisil pole kaasas ühtegi meest, kelle kaela neid ülesandeid veeretada. Ootamatu terviseprobleem viib ühe neist opilauale. Moraalne dilemma alastuse teemal paneb Kethi teiste seltskonnast lahkuma.
Kanal 2