Kodus ja võõrsil
· Kordus N, P 05:35

Amber ja kõik Deani sõbrad hakkavad kartma, kui ta Jaiga õhku haihtub. Dean usaldab oma plaani Ziggyle, kuid Amber saadab Colby teda peatama. Ziggy on endiselt hädas kaubikuga ja kutsub lõpuks tarmuka Willow appi.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 7 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H34:E7797
Kas Logani ohverdus on piisav, et päästa Tane’i elu? Mackenzie kavatseb kokku saada oma vihavaenlasega , kuid kohtumine ei lähe planeeritult. John toimetab Deanile anonüümse ümbriku, mis peidab endas kohutavat ähvardust.
Duo 4
Kanal 2
Duo 4
Duo 4
H34:E7798
Dean tahab ähvarduskirja eest kättemaksu, kuid PK-le teeb see hoopis nalja. Marylin proovib haiglas rahustada ärevat Rood, keda ootab ees siirdamisoperatsioon. Theo leiab end aga sõbratsoonist ja hakkab siis kohe nõuandeid saama.
Duo 4
Duo 4
Kanal 2
Duo 4
H34:E7794
Roo positiivsus tasub end kümnekordselt ära, Martha särab ja kõik see tänu Roole. Kas Xanderi headus päästeoperatsioonil võib talle hoopis kurjasti kätte maksta? Nikau aga peab oma elu eesmärkide eest võitlema.
Duo 4
H34:E7795
Mackenzie ja Felicity hauvad plaani, et aidata Salti ja PK rajalt maha võtta. Samas aitab John Nikaul tema unistuste poole püüelda. Mackenzie kättemaksu plaan lõppeb veriselt.
Duo 4
H34:E7796
Nikau tulevik on nüüd täielikult Johni kätes, kuid kas see on tingimata hea? Logan avastab Mackenzie saladuse, aga kas Tane peab nüüd maksma Mackenzie kuritegude eest?
Duo 4