Südamesoov
N 20:00 · Kordus R 13:00

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 365 päeva
H3:E1
Uus hooaeg!
“Südamesoovi” hooaja avasaade viib meid tagasi möödunud aasta 12. augustisse, mil Tartus Jaama tänava kortermajas kärgatas gaasiplahvatus. Mastaapses õnnetuses oli üks hukkunu ning viga sai viis elupäästjat. Kõige raskemini sai viga Mart, kelle elu rippus ligi kuu aega pärast õnnetust juuksekarva otsas ning kes jagab esmakordselt televaatajatega enda karmi ja elumuutvat lugu üleelamistest.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E2
Kõikidel ei vea elus ühtmoodi ning mõne elu on tema eest otsustatud juba sünnihetkel. Kui Kadri Britt aastaid tagasi napilt autoõnnetusest pääses, tundis ta, et nüüd on aeg teha midagi nende heaks, kellel pole elus nii palju õnne. Mõttest sündis taaskasutuspood MTÜ Aarete Laegas, mis aitab juba üheksandat aastat päevast päeva neid kõige haavatumas seisus inimesi esmatarbekaupadega. Rasked ajad ja aina kasvav hädasolijate hulk on aga väikese MTÜ jätkamise viinud viimase piirini.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E3
Liivia on nelja lapse ema Põlvamaalt, kellele elu kinkis lapsed, kuid siis võttis nad kõik temalt enneaegselt ära. Kui tema noorim poeg oli vaid aastane, sai pere arstidelt ootamatu diagnoosi - kõikidel lastel on progresseeruv geneetiline haigus, mille tagajärjel on nende elupäevad loetud. Kooliikka jõudes tekkisid seni tervetel lastel järjest tervisemured, mille tagajärjel jäid nad kõik lõpuks voodisse ning minetasid kõnevõime. Karmi diagnoosi tagajärjel pühendas Liivia oma elu täielikult nelja lapse eest hoolitsemisele ning püüdis ka kõige mustematel hetkel näha killukestki elurõõmu.
Kanal 2
Kanal 2