Südamesoov
P 09:30

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 14 päeva
H2:E2
Seekord täidame Sandri südamesoovi, kes on muutunud sõna otses mõttes pätist pühakuks. Sander oli tubli ehitusettevõtja kui pankrot ta halvale teele viis. Temast sai tegija narkomaailmas ja kiire raha teenimise nimel ei valinud ta vahendeid. Vangi sattudes otsustas ta aga kogu oma senise elu jätta ja tegi oma elus täieliku kannapöörde. Praeguseks on ta juba 5 aastat pühendunud kodutute aitamisele ja jagab neile keskturul toitu ning püüab neid tagasi reele aidata.
Kanal 2
H2:E3
Oma elu loomade aitamisele pühendanud Lee on võtnud oma missiooniks mitte kunagi ära öelda, kui abi palutakse. Aastate jooksul sadadele väiksematele ja suurematele metsloomadele uue eluvõimaluse andmine on olnud Leele vabatahtlik töö, millega täituvad kõik vabad hetked ja millele kuluvad kõik vabad vahendid.
Kanal 2