Südamesoov
P 09:30

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 14 päeva
H2:E6
Kui Briti sündis, andsid arstid talle lootust elada vaid kaks nädalat. Ta jäi elama, kuid sünnitrauma oli niivõrd suur, et käima ta ei hakanudki. Elu ratastoolis oli tema jaoks korralik põrgu. Täna teeb ta järjekindlalt tööd selle nimel, et kõndida oma jalgadel. Ta lõpetas Tallinna Ülikoolis ajakirjanduse eriala ja unistab sellest, et tema lood ja mõtted jõuaksid vaatajate ja kuulajateni.
Kanal 2
H2:E7
Südamesoov läheb seekord appi vaprale Viljandimaa hooldaja Veerale, kellest kirjutasid meile tema lapsed. 15 aastat tagasi purunes perekonna elu kildudeks: Veera kaotas oma abikaasa vähile ning pidi päevapealt hakkama saama leina ning kolme lapse kasvatamisega. Saatus aga üllatab enda keerdkäikudega ning kaheksa aastat tagasi sai Veera endale sama vähidiagnoosi, mis ähvardas nüüd juba lastelt teise vanema röövida.
Kanal 2