Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema
L 19:30 · Kordus P 11:30

Uues kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Saates, kus terve pere on rambivalguses, on emotsioonid kiired üle keema. Juhul, kui lapsevanem tunneb, et tema võsuke ei saa ülesandega hakkama, on tal võimalus vajutada paanikanuppu ja ise käed külge panna, kuid ka sellel on oma hind – kogu toiduvalmistamise aeg hakkab jooksma topeltkiirusel. Saatejuht Robert Rool.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H3:E1
Uus hooaeg!
Käes on kaasahaarava telemängu uus hooaeg. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb järgmisesse saatesse. Kolmanda hooaja avasaates on võidutiitlit kaitsmas reisihimuline hobikokk Anneli oma poja Jostiga ning seekord on nende vastasteks köögis MyItaly toidustuudio perenaine Heret oma särtsaka tütre Luisaga.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E2
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb järgmisesse saatesse. Eelmises saates stuudioköögis täieliku kaose korraldanud eesti-itaalia temperamentne tandem Heret ja Luisa astuvad täna vastamisi aasia toitude fänni, toitlustusõpetaja Liisi ning köögist pigem eemale hoidva Katriinaga.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E3
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb järgmisesse saatesse. Oma meeskonnatöö oskusi lihvivad täna köögis toitlustusõpetaja Liis ning filmindust ja arvutimänge armastav tütar Katriina. Nendega võtavad köögis mõõtu saate “My Kitchen Rules” suurimad fännid, kliendijuhi ja treenerina töötav Kadri-Liis ja tema poeg Siimeon.
Kanal 2
Kanal 2