Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema
L 19:30 · Kordus P 11:30

Uues kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Saates, kus terve pere on rambivalguses, on emotsioonid kiired üle keema. Juhul, kui lapsevanem tunneb, et tema võsuke ei saa ülesandega hakkama, on tal võimalus vajutada paanikanuppu ja ise käed külge panna, kuid ka sellel on oma hind – kogu toiduvalmistamise aeg hakkab jooksma topeltkiirusel. Saatejuht Robert Rool.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H3:E10
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb järgmisesse saatesse. Eelmise nädala köögiduelli võitnud koolitaja Aile ning tema tele- ja filmihuviline poeg Aaron Thor hakkavad see nädal võidu kokkama Seto käsitöö eestvedaja, (suusa- ja rattaorienteerumise veteranide maailmameistri) Ingriti ja tema kokkamishimulise tütre Kätiga.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E11
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb järgmisesse saatesse. Seto käsitöö edendaja ning valitsev sõira ja leiva meister Ingrit ja tütar Käti astuvad täna köögis vastamisi suurfarmis töötava Kätlini ja tema sulgpalli armastava tütre Loretaga.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E12
Hooaja viimane!
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Hooaja viimases erisaates hakkavad heategevuse eesmärgil võidu kokkama sportlik ja särav laulja ning hobikokk Luisa Rõivas koos tütre Miina Rihannaga. Ja nende vastasteks köögis on armastatud laulja, saatejuht ja (katsetajast) kodukokk Jüri Pootsmann koos oma ema Maritiga.
Kanal 2
Kanal 2