Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema
L 19:30 · Kordus P 12:00, N 10:00

Uues kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Saates, kus terve pere on rambivalguses, on emotsioonid kiired üle keema. Juhul, kui lapsevanem tunneb, et tema võsuke ei saa ülesandega hakkama, on tal võimalus vajutada paanikanuppu ja ise käed külge panna, kuid ka sellel on oma hind – kogu toiduvalmistamise aeg hakkab jooksma topeltkiirusel. Saatejuht Robert Rool.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H5:E1
Uus hooaeg!
Heategevusliku viienda hooaja avasaates asuvad kokkama näitleja ja kirglik kalastaja Inga Lunge koos tütar Noraga ning laulja Ruslan Trochynskyi oma tütre Kirkega.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H5:E2
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Viienda hooaja avasaate võitjad näitleja Inga Lunge koos tütar Noraga hakkavad sel nädalal võidu kokkama ennustajate Kirsti ja Merily Timmeriga.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H5:E3
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Ennustajaid Kirsti ja Merily Timmerit ootab köögis ees uus väljakutse. Oma kulinaarsete oskustega üllatavad vaatajaid ka uued vastased - legendaarne raadiohääl Kristjan Hirmo tütar Adelega.
Kanal 2
Kanal 2