Armastuse malev
E 22:00 · Kordus R 00:00

Üheksa vallalist noort kogunevad Körtpärtli tallu otsima armastust ja restaureerima vana elumaja. Tõsielueksperimendiga pannakse proovile Eesti kirjandusklassika kõige levinuim tsitaat „tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus“. Suhete loomiseks tuleb osalistel kohe moodustada paarid, kes elavad ja töötavad koos. Maha peetakse esimene pöörane pidu ja hommikul tuleb nii mõnelgi osalisel valimatult lendu lastud sõnu kibeldalt kahetseda.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav
H2:E10
Šokeeriva paaride vahetuse järel on malevlaste suhted nii sassis kui üldse olla saavad. Kuidas pettunud Gabriel, Marit ja Arvi malevas edasi olla suudavad? Kuidas paarisuhtekollaps mõjub ehitusele ja kas saunamaja saab üldse valmis? Värskelt teineteist leidnud Iiris ja Xavier ning Maarja-Liis ja Siim lähevad kohtingule ning saab selgeks, kas nad tegid ikka õige valiku. Selguvad finaalipaarid, kes pääsevad konkureerima 10 000 eurosele auhinnale.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E11
Suur finaal!
Kordus! Salu talu saunamaja saab lõplikult valmis ja sisustatud. Mida suutsid kaksteist ehituskogemuseta noort vaid paari nädalaga meister Kermo Jürmanni käe all korda saata? Finaalipaarid lähevad viimasele romantilise kohtingule ja saab selgeks, kas just kokku saanud paarid on ikka teineteise jaoks loodud. Televaatajad otsustavad, kumb paar peaks saatest lahkuma 10 000 eurose auhinnaga - kas Iiris ja Xavier või Maarja-Liis ja Siim.
Kanal 2
Kanal 2