Eradetektiiv Magnum
E-R öösel

Magnumi vana mereväeaegne sõber leitakse surnuna ning sõjavägi väidab, et ta tegeles kokaiini smugeldamisega. Magnum asub võitlusesse, et sõbra hea nimi taastada ja surma põhjus välja selgitada.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta1982
H2:E4
Moskvast Mauisse
Ülehüpanud vene piloot Juri Dologof palkab Magnumi, et ta aitaks üle hüpata ka Juri kihlatul Ninal, kes on nõukogude kergejõustikukoondise sportlane.
Kanal 2
H3:E23
Jumal küll
Higginsi poolvend, kes on Põhja-Iirimaal katoliku preester, saabub Hawaiile, et nõuda briti sõdurilt tagasi artefakt, mis tema kirikus varastati.
Duo 5
H4:E1
Merelt koju
On 4. juuli ja Magnum on rannikul veesuusatamas. Temast möödub kiirkaater, mis paiskab TMi vette ning suusad hulbivad kaugustesse.
Duo 5
Duo 5
H2:E5
Mälestused jäävad
Magnum arvab, et märkas oma ainsat tõelist armastatut Michelle’i, kellega ta Vietnamis abiellus, kuid kes arvatavalt pommitamise käigus hukkus. Tema meeleheitlikud otsingud peatab kutse naasta teenistusse ja anda Washingtonis tunnistusi.
Kanal 2
H4:E2
Luther Gillis: fail nr 521
Luther Gillis on eradetektiiv St Louis’ist, kelle palkas kodust ära jooksnud 16-aastase tüdruku isa. Tüdruku ema palkab samal ajal teda otsima Magnumi. Kas nad suudavad koos hakkama saada?
Duo 5
Duo 5
H2:E7
Troopiline hullumeelsus
Noorele inglise roosile Jennifer Chapmanile jääb Higgins silma. Magnum kahtlustab mõistagi, et selle taga on midagi hoopis muud.
Kanal 2
H4:E3
Väiksem kui elu
Ricki vana sõber Waldo Norris tabatakse sissemurdmiskatselt. Waldo väidab, et ta töötab kindlustusfirmas ja uurib väärtusliku kuju kadumist.
Duo 5
Duo 5
H4:E4
Kauge sugulane
Ricki 22-aastane õde Wendy saabub Hawaiile. Rick usub, et ta endiselt noor ja süütu neiu ning palub Magnumil teda lõbustada, kuniks ta ise ööklubisse läheb.
Duo 5
Duo 5
H2:E8
Lehvita hüvastijätuks
Magnumi sõber Kacy, kes on endine meistersurfaja leitakse surnuna rannast ning T M asub ta mõrva uurima.
Kanal 2
H4:E5
Minimaalne sekkumine
Magnum uurib tervet rida sissemurdmisi toidupoodidesse. Samal ajal ristuvad ta teed paari vanema daamiga, kes elavad koos teiste eakaaslastega katkises majas ning on slummilordi raudses haardes.
Duo 5
Duo 5
H4:E6
Kiri hertsoginnale
Higgins kohtab inglise hertsoginnat, kellesse ta kunagi armunud oli.
Duo 5
Duo 5
H2:E9
Hull Buck Gibson
Kurikuulus uljaspea ja kirjanik Buck Gibson maandub langevarjuga klubi lähedale rannale. Joan, üks ta eksabikaasadest palkab Magnumi, et see hoiaks Buckil silma peal, et viimane ikka lapse ülalpidamisraha ära maksaks. Magnumi meelehärmiks põhjustab Gibson nii palju jamasid, et nii Higgins kui Rick lõpetavad järjega haiglas.
Kanal 2
H4:E7
Pesapallimäng
Robin Masters veab tüdrukuteajakirja toimetaja Buzziga kihla, et King Kamehameha käsipalliklubi suudab Buzzi meeskonnale pähe teha.
Duo 5
Duo 5
H4:E8
Aimdus võlast
Magnum on Detroidis ja TC kimab Ferrariga. Muidugi satub TC avariisse ning vigastab rusikavõitlejat, kelle asemel ta peab nüüd võitlusringi asuma.
Duo 5
Duo 5
H2:E10
Dick McWilliamsi rööv
Magnumi sõjaväeaegne sõber Dick McWilliams röövitakse. Dicki jaapanlannast naine palub TMil lunaraha ära maksta ning juhtunust politseile ega oma isale mitte midagi öelda.
Kanal 2
H4:E9
See pilk
Holly Fox oli Vietnami ajal DJ, keda armastasid kõik sõdurid, muuhulgas ka Magnum, TC ja Rick. Ühel päeval raadiot kuulates usub Magnum, et on kuulnud taas Holly Foxi häält.
Duo 5
Duo 5
H4:E10
Operatsioon: vaikne öö
On jõulud ja TC lennutab jõuluvanaks riietunud Magnumi, Ricki ja Higginsi kolmele eri saarele. TC ise on sunnitud hädamaanduma saarel, mida mereväelased kasutavad laskeharjutuste läbi viimiseks.
Duo 5
Duo 5
H2:E11
Kuues positsioon
Priimabaleriin Kendall Chase peatub külalisena Robin Mastersi majas. Magnumile tehakse ülesandeks olla ta turvamees pärast vahejuhtumit New Yorgis.
Kanal 2
H4:E11
Jororo hüvastujätt
Jororo saarte noorte pesapallimeeskond on Hawaiil, et mängida TC meeskonna vastu. Jororode 12-aastane keskväljamängija on prints Danny, keda Jorora dissidendid taga ajavad.
Duo 5
Duo 5
H4:E12
Punase näoga näitleja juhtum
Villas toimub Suure Gatsby teemaline kostüümipidu ning Magnum peab vastutama turvalisuse eest.
Duo 5
Duo 5
H2:E12
Variautor
Virgina Fowler on variautoriks ekstsentrilise rikkuri Harold Barberi autobiograafiale. Ta korterisse murtakse sisse ning märkmed raamatu kohta varastatakse. Viriginia otsustab palgata Magnumi endale appi.
Kanal 2
H4:E13
Enam ma pole hea kutt
Prokurör Carol Baldwin tagandati olulise kriminaalasja uurimisest ning vallandati. Ta palub Magnumi appi, et koos süüdistatava vastu asitõendeid koguda.
Duo 5
Duo 5
H4:E14
Rembrandti tüdruk
Naine, kelle isa just vangist vabanes, palub Magnumil isal silm peal hoida, et ta uuesti mingisugust kuritegu ei sooritaks. Lõpuks õnnestub Thomasel end koos ühe naisega panga seifi sulgeda.
Duo 5
Duo 5
H2:E13
Jororo tapmine
Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.
Kanal 2
H4:E15
Paradiisi bluus
Laulja Alexis, keda Magnum ja TC tunnevad Vietnami päevadest tuleb Hawaiile ja palub Thomasel leida mees, kes on talle 18000 dollarit võlgu.
Duo 5
H4:E16
Luther Gillise tagasitulek
Luther ja ta sekretär Blanche tulevad Hawaiile, kus Gillisele antakse üle auhind tema raamatu eest.
Duo 5
H2:E14
Arvutikohting
Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.
Kanal 2