Rikas Eesti

Uues humoorikas seiklusi täis saatesarjas tutvustavad saatejuhid Jüri, Robert ja Piret Eestisse elama tulnud välismaalastele ehedat “Eesti asja”. Hooaja avaosas sõbruneb Robert Ecuadorist pärit Jorgega, kes töötab siin reisibüroos ning soovib esimest korda proovida üht päris Eesti asja - kiikingut.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav
H2:E2
Sel korral tutvub Jüri Iversoniga, kes on pärit Hongkongist ning elab Tallinnas 15-ruutmeetri suuruses korteris. Seejuures on tegemist tema elu suurima koduga, sest Hongkongis elatakse mitmekesi palju väiksemates korterites. Iverson pakub Jürile traditsioonilist hommikusööki, Jüri omakorda viib Iversoni sauna, kus teda pool tundi viheldakse ning siis seejärel külma merre hüppama sunnitakse.
Semejka
H2:E3
Robi tutvub brasiillanna Heleiaga, kes töötab Eestis pea- ja lõuakirurgina. Robi saab teada, et Heleia doktoritöö käsitles laskehaavu, kuid ise naine relvi käes pole kunagi hoidnud. Nii minnaksegi üheskoos lasketiiru, et tutvuda nii politsei- kui maffiarelvadega.
Semejka
H2:E4
Seekord sõidab Jüri Viljandisse, kus elab Pepi, kes on pärit Argentinast - riigist, kus süüakse rohkem liha kui kuskil mujal. Kuidas on siis võimalik, et sealt pärit Pepi Eestis hoopis taimetoitlaseks hakkas ning kustkohast tulevad Luunja kurgid, see selgub juba "Rikas Eesti" järgmises osas.
Semejka