Rikas Eesti
E, K-R 09:00

Uues humoorikas seiklusi täis saatesarjas tutvustavad saatejuhid Jüri, Robert ja Piret Eestisse elama tulnud välismaalastele ehedat “Eesti asja”. Hooaja avaosas sõbruneb Robert Ecuadorist pärit Jorgega, kes töötab siin reisibüroos ning soovib esimest korda proovida üht päris Eesti asja - kiikingut.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 14 päeva
H2:E1
Tänases saates saab Piret tuttavaks Filipiinidelt pärit Romiga, kes tutvus Eesti mehega kodumaal läbi suhteportaali. Romi räägib, et eesti mees on võrreldes filipiinlasega meeletult aktiivne ja ettevõtlik. Saade tõotab tulla täis hirmu, põnevust ja Pireti kiljumist, sest üheskoos Romiga minnakse koos Karel Piirojaga driftima.
Kanal 2
H2:E2
Sel korral tutvub Jüri Iversoniga, kes on pärit Hongkongist ning elab Tallinnas 15-ruutmeetri suuruses korteris. Seejuures on tegemist tema elu suurima koduga, sest Hongkongis elatakse mitmekesi palju väiksemates korterites. Iverson pakub Jürile traditsioonilist hommikusööki, Jüri omakorda viib Iversoni sauna, kus teda pool tundi viheldakse ning siis seejärel külma merre hüppama sunnitakse.
Kanal 2
H2:E3
Robi tutvub brasiillanna Heleiaga, kes töötab Eestis pea- ja lõuakirurgina. Robi saab teada, et Heleia doktoritöö käsitles laskehaavu, kuid ise naine relvi käes pole kunagi hoidnud. Nii minnaksegi üheskoos lasketiiru, et tutvuda nii politsei- kui maffiarelvadega.
Kanal 2
H2:E4
Seekord sõidab Jüri Viljandisse, kus elab Pepi, kes on pärit Argentinast - riigist, kus süüakse rohkem liha kui kuskil mujal. Kuidas on siis võimalik, et sealt pärit Pepi Eestis hoopis taimetoitlaseks hakkas ning kustkohast tulevad Luunja kurgid, see selgub juba "Rikas Eesti" järgmises osas.
Kanal 2
H2:E5
Robi tutvub sel korral jaapanlanna Sachikoga, kelle elu suurim muutus Eestimaale kolides on magamine madratsil - tema kodumaal magatakse ju mattidel põrandal. Kuna Jaapan on riik kust pärineb automark Toyota ning sama masinaga tuli Ott Tänak maailmameistriks, viib Robi Sachiko ralliradadele kaardilugejaks.
Kanal 2
H2:E6
Piret tutvub Aafrikast Tansaaniast pärit doktorandi Collinsiga, kes suhtleb hästi eesti keeles ning teeb siin doktorikraadi. Piret soovib Collinsile pakkuda maitseid, mida kuskilt mujalt ei leia ning viib mehe kuulsa "Piraadi" krõpsu vabrikusse.
Kanal 2
H2:E7
Jüri saab tuttavakse iraanlanna Alalega, kes töötab Eestis maastikuarhitektina ning naudib ekstreemsusi. Jüri otsustabki kaks asja kokku viia ning viib Alale Türisalu pangale, kust mõlemad on sunnitud mööda seina alla laskuma.
Kanal 2
H2:E8
Lapsepõlves Eestisse kolinud Amil võtab "Rikas Eesti" uues osas uhke Mercedesega peale Robi ning üheskoos süüakse kõigepealt šašlõkki ning seejärel hüppavad kaks karvast meest traditsioonilisse Eesti mudavanni. Igati tavapärane esmakohtumine.
Kanal 2