Valguses ja varjus
E 21:30 · Kordus N 00:20

UUS! Auhinnatud kodumaine draamasari! Linnaeluga puntrasse jooksnud Diana sõidab kaunisse külakesse, et kohtuda oma sureva tädi Milizaga, kes palub, et naine aitaks tema peatseid matuseid korraldada. Diana ei teadnudki varem, et tal tädi on, ja kummaline kohtumine annab aimu Diana perekonna tumedatest saladustest, mida naine ammu unustada on üritanud. Diana kohtub värvikate külaelanikega, kes näivad kõik tema isepäise tädi surma ootavat. Midagi kummalist toimub tädi majas ja tundub, et keegi soovib talle halba. Peaosades Mirtel Pohla, Epp Eespäev ja Indrek Sammul.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E5
Põgenejad
Tädi ülestunnistus mõjub Dianale külma dušina. Tantsutrupi juht Heindrik maadleb raske otsusega. Ärimees Toivo tütar palub Dianalt ootamatult abi ja naine aitab Taanielil tema vanaisa kadumise asjaolusid selgitada. Ilmneb tädi Miliza uus pettus ja Diana on valmis külakesest lahkuma, siis juhtub aga midagi, mis naise elu tõsiselt ohtu seab.
Kanal 2
H1:E6
Kes sa oled?
Hooaja viimane! Diana on metsa kadunud ja tema elu pärast tõsises mures olev Taaniel organiseerib koos politseijõududega naise otsinguid. Hooaja viimases osas seistakse mitmel moel silmitsi tõehetkega, kus lõpuks kõik mõistatused lahenduse leiavad. Selgub, kes on tädi Miliza tegelikult ja millised on Diana minevikuvarjud.
Kanal 2
Kanal 2