Võsavinkel
E, L · Kordus L 04:05, P 10:30

Peeter Võsa eestvedamisel toimuv reportaažidesari Võsavinkel. Saatesarja jooksul võetakse ette rännak mööda Eestimaad, et üles otsida huvitavad karakterid ning persoonid. Eesti elu põnevamad nähtused ja tegusamad inimesed saavad kajastatud Võsale omases mahlakas ja sõnaosavas ning ootamatutest situatsioonidest pakatavas võtmes. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav
H2:E9
Selles saates sõidab Peeter Võsa külla Haabneemes elavale Rein Kääpale. Rein on kirglik rannakalur, kes senimaani sihikindlalt oma rida ajanud. Täna on aga asjad nii kaugel, et mees otsustas oma kalapaadi olude sunnil müüki panna. Läheme rannakaluriga viimast korda veel merele!
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H4:E4
Vabariigi viimased kolhoosnikud
Oma silm on kuningas. Peeter Võsa sõidab külla vabariigi viimastele kolhoosnikutele. Mäksa kolhoos on tõepoolest üks uskumatu imeasutus. Esiteks, siin ei varastata. Inimesed tassivad siia inventari juurde ning teiseks, tegeletakse siin maailmas täiesti ainulaadse spordialaga - veoauto-offroadiga. Kuna kolhoosis on kõik võrdsed, siis leiab ühe supermasina roolist ka tegusa totsi.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H2:E10
Võsavinkel sõidab külla Tiidule. Tiit on ainukene eestlane maailmas, kes elab suitsutares ning valgust ammutab pirrutulest. Tiit on Mustjõe rahva kaitseingel, sest ehitas silla, tänu millele kohalik rahvas enam raudteel kõndides eluga riskima ei peaks. Enne silda hukkus raudteel mitu inimest aastas. Vald aga käsib mehel silla lammutada.
Kanal 2
H4:E5
Aegna saare aardelaegas
Kas teadsite, et Aegna saar on tegelikult tükike Tallinna kesklinnast? Sellegi poolest pole siin ühtegi trammi ega bussi ning reisiselle veetakse ühest kohast teise ATV sabas sörkivas järelkärus. Võsavinkel sõidab külla saarel heakorra eest hoolitsevale Jukule, et üheskoos muukida lahti Aegna aaretelaegas.
Kanal 2
Kanal 2