Sassis
K 21:30

Koduperenaine Evelin Kass (Ragne Pekarev) elab oma ärimehest abikaasa selja taga nagu kuninga kass, kuni ükspäev läheb mees prügiämbrit välja viima ja haihtub teadmata suunas. Õige pea on ukse taga politsei ja sensatsioonijanune ajakirjandus, sest mehe vastu on algatatud juurdlus korruptsioonikahtlustusega. Keskikka tüüriv Evelin saab aru, et ta peab hakkama otsast peale õppima oskusi iseseisvaks eluks. Andres Maimiku ja Rain Tolki elujaatavas komöödiaseriaalis teevad kaasa Ain Mäeots, Guido Kangur, Maria Avdjushko, Karin Rask, Ott Raidmets, Anne Reemann, Külliki Saldre, Margus Prangel, Tarvo Sõmer, Annabrith Heinmaa, Paul Samuel Vihmar.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav
H1:E4
Evelin saab aru, et tema sassis eraelu on teismelised lapsed paisanud kontrolli alt välja. Kuidas lastega usalduslikku suhet taastada kui ükski kasvatusviis enam ei tööta?
Kanal 2
H1:E5
Evelinis kasvab vajadus armastuse järele. Tema õe mahitatud ekspeditsioon kosjaturule viib naise kokku erinevate elukaaslase-kandidaatidega, aga ükski mees pole see, kes ta pealispinnal tundub.
Kanal 2