Mägipäästjad

Mägironija Andreas Marthaler naaseb üle mitme aasta kodupaika, et olla oma sõbra Stefani pulmas isamees. Pulmapeole järgneval päeval kutsub Andreas Stefani kaljuronimisele. Juhtub ränk õnnetus, milles Stefan hukkub. Andreas lubab sõbrale, et hoolitseb tema naise eest. See lubadus lööb aga segi tema uljad plaanid minna Ameerikasse ronimiskooli õpetajaks.

  • PäritolumaaSaksamaa
  • Valmimisaasta2009
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E3
Nüüd või mitte kunagi
Marthalerite külalistemajja saabuvad kaks meest, kes tahavad koos matkama minna. Meeste vahel puhkeb tüli, pärast mida üks meestest läheb üksi matkama ning kaob. Mehe toast leitakse kiri tema eluarmastusele, kelleks osutub tema sõber. Andreas suudab mehe viimasel hetkel uppumisest päästa. Emili talu seis on kehv, sest Stefan jättis naisele suured võlad.
Duo 4
H1:E4
See, mis jääb
Linnapea Peter Herbrehteri hotelli saabub tema vana sõber Manfred, kel on tuvastatud Alzheimer. Mees tahab koos pojaga rännata viimast korda mööda tuttavaid teid. Peter saadab neile matkajuhiks oma poja Tobiase, kes osutub oma ülesandes käpardiks. Ronides juhtub õnnetus ning algab võidujooks ajaga.
Duo 4
H2:E1
Pettus
Sarah saab autoõnnetuses viga ja Andreas on tema pärast mures. Emili avastab, et tema mees on pangast hiigelsuure summa laenu võtnud. Peter Herbrechteril on Emili taluga kahtlased plaanid. Mägipäästjad saavad väljakutse ja peavad äiksetormi tõttu veetma öö telkides.
Duo 4
Duo 4
H2:E2
Lootuskiir
Sarah ärkab koomast ja Andreas rõõmustab väga. Tobias jõuab oma isa räpastele mängudele jälile. Päästjate juurde tuleb Vera, kelle mees kadus mägedes jäljetult. Algavad pingelised otsingud. Andreas ehitab koos Emili pojaga küüni ronimisseina ja nad sõbrunevad.
Duo 4
Duo 4
H2:E3
Meeleheide
Andreas kohtab mägedes kahtlast paarikest. Ilmneb, et mees on naise röövinud ja vigastanud naise kihlatut, kelle päästjad haiglasse viivad. Päästeaktsioonil algab mäüng elu aj surma peale. Andreas leiab Stefani peidupaigast naise foto ja kahtlustab, et Stefanil oli kõrvalsuhe. Sarah paraneb ja ootab kannatamatult Arizonasse sõitu.
Duo 4
Duo 4
H2:E4
Eksitee
Andreas ja Sarah naudivad vaba päeva looduses, kuni Andreas saab appikutse. Kolm noort sõpra mänivad geopeitust ja üks poistest satub hulljulguse tõttu õnnetusse. Lisaks tundub olevat tegu armukolmnurgaga, mis viib eluohtliku juhtumini. Bea ei jõua ära oodata, millal Michael oma naisele nende suhtest räägib. Emili kurvastab, saanud teada Sttefani kõrvalsuhtest.
Duo 4
Duo 4
H2:E5
Sõbramehelikkus
Andreasele tuleb külla vana sõber, kes soovib koos temaga ronima minna. Selgub, et sõbral on ajukasvaja ja tal on jäänud vaid mõned kuud elada ning ta ei soovi keemiaravi läbi teha. Emili pakib talus asju ja müüb mööblit, kuna ei ole suutnud võlga tagasi maksta. Bea lahkub mägipäästjate hulgast, kuna Michael ei suutnud oma perele tõtt rääkida.
Duo 4
Duo 4
H2:E6
Põgenik
Andrease ja Sarah Arizona reis läheneb. Emili muretseb talu saatuse pärast. Tobias kuuleb pealt Emili ja oma isa vestlust ning teeb ootamatu käigu. Mägipäästjad otsivad vanglast mägedesse põgenenud meest, kelle naine ootab last. Päästeoperatsioonil toimub mitmeid ootamatuid pöördeid.
Duo 4
Duo 4
H2:E7
Kadunud poeg
Emilil õnnestub talu sundvõõrandamine viimasel hetkel ära hoida. Viimase aja pinged on aga kuhjunud ning ta kukub kokku ja viiakse haiglasse. Kaks meest üritavad saavutada mägironimisrekordit ja Andreas abistab neid. Meeste vahel puhkeb tüli, mille tõttu üks neist satub eluohtlikku olukorda. Sarah pakib asju Arizonasse sõiduks, ent avastab peagi nukra tõsiasja, mistõttu peag tegema raske otsuse.
Duo 4
Duo 4
H2:E8
Hädamaandumine
Andreas ja Tobias näevad, kuidas üks lennuks alla kukub. Päästjad asuvad kiirelt tegutsema. Ilmsiks tuleb mitu üllatavat tõsiasja. Emili rõõmustab peagi sündiva lapse üle ja teeb plaane taluga toime tulemiseks. Andreas kurvastab Sarah lahkumise pärast. Tobiasel on süümepiinad isale käki keeramise pärast ja ta otsib lahendusi olukorra parandamiseks.
Duo 4
Duo 4
H2:E9
Jäljetult kadunud
Andreas naudib vaba päeva ronides ja kohtab ratastega sõitvat noorte gruppi. Ühega noortest juhtub õnnetus ja Andreas tõttab appi. Tobiase isa hotell on pankroti äärel ja Tobias üritab endiselt teda aidata. Andrease isa aitab Emilit, kes loodab talule uue hingamise sisse puhuda.
Duo 4
Duo 4
H2:E10
Ohtlik afäär
Andrease unistus on ronida K2 otsa ja leiab ekspeditsiooniks sponsori. Tobias tunnistab Sarah`le, et tema kandis Emilile 200 000 eurot firmaraha. Andreas üllatub Sarah`t taas Ramsaus nähes. Mägimatkal satub Andreas peale afäärile, mis toob kaasa ohtliku olukorra.
Duo 4
Duo 4
H2:E11
Põgenev pruut
Armunud paar soovib idüllilistes mägedes abielluda. Äkitselt kaob pruut jäljetult. Andreas ja Michael alustavad helikopteriga otsinguid. Tobias ja tema isa üritavad hotelli taas jalgele saada. Andreases möllab Sarah ja Emili pärast tunnete torm ja K2 vallutamise plaan peab olude sunnil ootele jääma.
Duo 4
Duo 4
H2:E12
Loeb vaid lootus
Andreasel avaneb siiski võimalus K2 ekspeditsioonile minna ning ta valmistub rõõmutuhinas Emili talust lahkuma. Emili poeg Lukas mängib koos sõpradega keelatud paigas ja ühega sõpradest juhtub õnnetus.Päästjad tormavad appi, kuid poiss on jäljetult kadunud.. Andreas leiab saladusliku koopa ja otsingud muutuvad eluohtlikuks.Peter Herbrechter avastab šokeeritult, et poeg Tobias on süüdlane tema rahalises hävingus ja pärib pojalt aru.
Duo 4
Duo 4
H3:E1
Kullapalavik 1
Andreas leiab oma rühmaga mägedest teadvuseta naise, kes viiakse haiglasse. Mägipäästjate juurde ilmub rase naine Sophie, kes otsib oma mägedes kadunuks jäänud meest Pauli. Andreas leiab Pauli asjade hulgast naise riided ja Sophie kahtlustab Paulil afääri. Selgub hämmastav tõde.
Duo 4
Duo 4
H3:E2
Kullapalavik 2
Annie`l on pärast mägedes kukkumist mälukaotus ning ta ei suuda uskuda, et tal oli oma õe mehega afäär. Mida ütleks selle peale tema mees? Mägipäästjad leiavad kuldmündid ja vana raamatu, mis viitavad sellele, et Annie ja Paul otsisid mägedes Teise maailmasõja aegseid aardeid.
Duo 4
Duo 4
H3:E3
Nähtavus null 1
Andreas päästab mägedest 16-aastase tüdruku Paula ja avastab, et tüdruk on pime. Tuleb välja, et tüdruku isa on jäljetult kadunud. Päästjad alustavad otsinguid. Ilmneb mitmeid eksitavaid asjaolusid ja Andreas kahtleb, kas tüdruk rääkis tõtt.
Duo 4
Duo 4
H3:E4
Nähtavus null 2
Paula isast pole endiselt jälgegi. Andreasel tuleb Paulat usaldada ja nad jätkavad koos tüdruku isa otsinguid. Kas Paula isa õnnestub õigeaegselt leida? Mida varjab Paula ema mägipäästjate eest? Kes on see tunnistaja, kes Paulat koos isaga õnnetuspäeval nägi?
Duo 4
Duo 4
H3:E5
Kivirahe 1
Mägipäästjad saavad väljakutse Thomaselt, kelle tütar läks mägedesse klassiekskursioonile ning sattus hädaohtu. Mäega olevat midagi vedrat lahti. Helikopter satub kivirahe alla ja päästjatel õnnestub napilt kukkumist vältida. Andreas otsib meeskonnaga jäljetult kadunud vigastatud meest.
Duo 4
Duo 4
H3:E6
Kivirahe 2
Mägipäästjatel õnnestub ekskursioonil olnud lapsed mägedest ära tuua. Andreas ja Bea külastavasd Thomase korterit ja mõistavad, et mees tahtis neid maalihke eest hoiatada. Päästjad üritavad meest leida ning algab võidujooks ajaga.
Duo 4
Duo 4
H3:E7
Lootus sureb viimasena 1
Ekstreemsportlaste rühm filmib mägedes kaskadööritrikke. Juhtub dramaatiline õnnetus. Andreasel ja teistel õnnestub päästa noore mehe elu. Mägedes on laviinioht, ent noored uljaspead ei hooli sellest ning põhjustavad katastroofi, millega seavad ohtu mitmete inimeste elud.
Duo 4
Duo 4
H3:E8
Lootus sureb viimasena 2
Mägipäästjatel õnnestub ekstreemsportlased helikopteriga evakueerida. Andreas ja Saara jäävad aga laviini alla ning peavad ellujäämise eest võitlema. Hakkab hämarduma ning mägipäästjad peavad kiirustama, et need kaks elavalt üles leida.
Duo 4
Duo 4
H3:E9
Selg vastu seina 1
Ramsaus hulgub ringi suur pruunkaru, kes murrab lambaid. Andreas kohtub mägedes vana tuttava Susannega, kes on karuekspert. Ta palub naiselt abi karu leidmisel. Äkitselt kaob Susanne jäljetult. Andreas leiab peagi metsast tema jaki ja temas tekivad hirmsad kahtlused.
Duo 4
Duo 4
H3:E10
Selg vastu seina 2
Andreas leiab Susanne verise jaki ja kahtlustab karu rünnakut. Susannest endast pole endiselt jälgegi. Mägipäästjad leiavad Susanne kaamerad ning avastavad üllatuslikult video, mida ilmselt keegi ei oleks pidanud nägema.
Duo 4
Duo 4