Naistevangla: Oranž on uus must
E 23:00, T-N 22:30 · Kordus E-N öösel

Stardib ülimenukas ja rohkelt auhindu võitnud naistevanglasari, mis seni olnud nähtav vaid Netflixi vahendusel. Lugu toetub tõestisündinud loole. Piper Chapman saadetakse oma varases nooruses toime pandud kuritöö episoodi eest vanglasse. Piper pole tänasel päeval enam seesama tuulepäine noor naine, kes kümme aastat tagasi lennujaama tollist kohvritäie narkoraha läbi viis. Ent minevik saab ta kätte. Vabadusse jääb maha armastav poiss-sõber ja palju tulevikuplaane. Algab 15 kuud kestev lunastusteekond, mis võtab aga juba esimestest päevadest ja nädalatest täiesti ettearvamatu suuna.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2017
H5:E13
Tormine ilm
Kolm päeva pärast mässu valitseb Litchfieldis kaos. Vangid mõtlevad, mida toob neile tulevik ja otsivad lohutust lähedastelt.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E1
Kes teaks paremini kui mina
Litchfieldi turvaüksust suureneb uute tulijate võrra. Suzanne ei võta ravimeid ning tal on hallutsinatsioonid.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E2
Läheb jamaks
Karmi käsu saanud föded otsivad patuoinaid. Tasude peatamise tõttu närusesse olukorda sattunud Caputo üritab rutiinist välja murda.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E3
Jälgige number ühte
Linda kasutab jõumänge. Piper otsib Alexi kohta teavet ja naised saavad esimest korda osa aastakümneid kestnud kambritevahelisest vaenust.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E4
Ma olen rääkiv pee
Aleida näeb vaeva, et tööd leida. Nurka surutud Nikki pöördub oma kohtuasjaga Redi poole. Taystee küsib abi Caputolt.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E5
Pahanduste pahandus
Santijad tekitavad halloweeniööl kaost. Luschek teenib koos teiste valvuritega punkte. Kuna Linda seisab silmitsi kriisiga, muutuvad Donutsil ja Pennsatuckyl plaanid.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E6
Emaka seisund
Ajal, mil Issi tegeleb tagasilöögiga, haub Badison kättemaksu. Flaca leiab oma raadiosaatele kaassaatejuhi. Lorna avastab, et rasedusel on omad eelised.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E7
Muutuste tuuled
Badison üritab taastada Caroli poolehoidu. Blanca ihkab rasestuda ja Nickyl on selleks plaan. Caputo ja Figueroa suhe areneb.
Kanal 2
Kanal 2