Naistevangla: Oranž on uus must

Stardib ülimenukas ja rohkelt auhindu võitnud naistevanglasari, mis seni olnud nähtav vaid Netflixi vahendusel. Lugu toetub tõestisündinud loole. Piper Chapman saadetakse oma varases nooruses toime pandud kuritöö episoodi eest vanglasse. Piper pole tänasel päeval enam seesama tuulepäine noor naine, kes kümme aastat tagasi lennujaama tollist kohvritäie narkoraha läbi viis. Ent minevik saab ta kätte. Vabadusse jääb maha armastav poiss-sõber ja palju tulevikuplaane. Algab 15 kuud kestev lunastusteekond, mis võtab aga juba esimestest päevadest ja nädalatest täiesti ettearvamatu suuna.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2015
H3:E8
Hirm ja muud lehad
Piper muutub oma uue ettevõtte arendamiseks loominguliseks. Crazy Eyesi ulmeline seksilugu draamatunnis on hitt. Alex ei usalda uut kinnipeetavat nimega Lolly.
Duo 4
H3:E9
Kus mu vurr on?
Liiga palju vange näib olevat muutunud usklikuks, nii et rabi tuleb külla. Leanne püüab Norma järgijaid kokku koondada.
Duo 4
H3:E10
Tittin ja Hairin
Pennsatucky, Piper, Crazy Eyes ja Lorna saavad oma uute austajatega lähedasemaks. Pinged Sophia ja Gloria ning Alexi ja Lolly vahel eskaleeruvad.
Duo 4
H3:E11
Me võime olla kangelased
Caputo ja Piper seisavad silmitsi tööjõuprobleemidega. Norma rühmas leiab aset ime. Crazy Eyesi erootika jõuab personalini.
Duo 4
H3:E12
Ära sunni mind tagasi tulema
Daya hakkab sünnitama. Sophia kannatab vihakuriteo pärast. Stella aitab Piperil äriprobleemi lahendada. Taystee võtab endale uue rolli.
Duo 4
H3:E13
Ära usalda mitte kedagi 1
Juhtub imesid ja usku pöördumisi, kuid Piper ja Caputo teavad, et mõnda olukorda ei saa vaimsete vahenditega lahendada.
Duo 4
H3:E14
Ära usalda mitte kedagi 2
Juhtub imesid ja usku pöördumisi, kuid Piper ja Caputo teavad, et mõnda olukorda ei saa vaimsete vahenditega lahendada.
Duo 4