Minu kodu on parim
E-R öösel

Saatejuht Johanna Griggs tervitab kuut uut „Minu kodu on parim“ meeskonda nende uues kodubaasis ning teatavaks tehakse esimese väljakutse reeglid.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2019
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H7:E30
Järele jäänud neli „Minu kodu on parim“ meeskonda tegelevad aedade renoveerimisega. Koht poolfinaalis on juba võidetud ning meeskonnad seisavad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.
Kanal 2
H7:E31
Poolfinaalid algavad dramaatiliselt, sest ühel võistlejal tekib hädaolukord ja ta vajab kiirabi. Kuna koht finaalis on juba võidetud, seisavad meeskonnad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.
Kanal 2
H7:E32
Kohtuotsuse langetamise päev on käes ning meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad esimest koduaeda renoveerinud meeskondade juurde. Kes pääseb finaalis edetabeli etteotsa?
Kanal 2
H7:E33
Poolfinaalid jätkuvad ning aedade renoveerimisega tegelevad järgmised meeskonnad. Meeskonnad suunduvad Timi ja Mati majja, et nelja päevaga kohtunikele ja majaomanikele muljet avaldada ning kindlustada endale koht suures finaalis.
Kanal 2
H7:E34
Poolfinaalid jätkuvad ning neli „Minu kodu on parim“ meeskonda on võtnud käsile Tim & Mati aia. Selle 50ndate maja välisilme lausa karjub moodsama kujunduse järele.
Kanal 2
H7:E35
Meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad meeskondade juurde, sest käes on kahekordne kohtuotsuspäev. Kes läheb suurde finaali kohaga edetabeli eesotsas?
Kanal 2
H7:E36
Poolfinaalid jätkuvad ja Shayn ning Carly Queenslandi kodu saab väga vajaliku aia ümberkujunduse. Kuna võistlus käib koha eest finaalis, seisavad meeskonnad silmitsi seni raskeima väljakutsega.
Kanal 2
H7:E37
Poolfinaalid jätkuvad ning Shayni ja Carly Queenslandi uuendust vajav koduaed kujundatakse ümber.
Kanal 2
H7:E38
Meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad aeda, sest käes on aeg kohtuotsus teatavaks teha. Kes pääseb edetabeli etteotsa ja kindlustab endale koha suures finaalis?
Kanal 2
H7:E39
Poolfinalistid on aiakujundustöödega jõudnud Pete ja Courtney koju ning meeskondadel on viimane võimalus võidelda koha eest „Minu kodu on parim“ suures finaalis.
Kanal 2