Minu kodu on parim
E-R öösel

Saatejuht Johanna Griggs tervitab kuut uut „Minu kodu on parim“ meeskonda nende uues kodubaasis ning teatavaks tehakse esimese väljakutse reeglid.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2019
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H7:E13
Meeskonnad pingutavad, et Mikaela ja Eliza kodule viimast lihvi anda, enne kui kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore oma otsuse teevad. Milline meeskond kohtunikele muljet avaldab?
Kanal 2
H7:E14
Profisurfarid õed Mikaela ja Eliza ning nende ema näevad oma renoveeritud kodu esimest korda. Kuigi kohtunike hinded on selgunud, võib õdede hinnang veel mängu muuta.
Kanal 2
H7:E15
Puuseppadest vennad Tim ja Mat Victoriast annavad Timi 1950. aastast pärit voodrilaudadega kaetud maja võtmed üle. Maja pole 50 aastat puututud, nii et meeskondi ootab ees korralik väljakutse.
Kanal 2
H7:E16
Täna ootab Victoriast pärit vendade Timi ja Mati 50-ndatel ehitatud maja renoveerimisel meeskondi pilkupüüdva eseme väljakutse.
Kanal 2
H7:E17
Meeskonnad pingutavad selle nimel, et saada oma tsoonid tänaseks õhtuks kohtunike jaoks valmis. Milline meeskond avaldab kohtunikele enam muljet ja saavutab varakult eelise järgmisesse vooru pääsemiseks?
Kanal 2
H7:E18
Vennad Tim ja Mat Victoriast näevad esimest korda oma renoveeritud 50-ndatest pärit maja. Kas meeskonnad on vendade nõutud kodureeglitest kinni pidanud?
Kanal 2
H7:E19
Sunshine Coasti paar Shayn ja Carly annavad üle oma tillukese kahekorruselise telliskivimaja võtmed. "Väikesest kastist kiiresti välja kasvanud" pere soovib meeleheitlikult oma kodu uuendada.
Kanal 2
H7:E20
Tänaõhtuses „Minu kodu on parim“ saates võitlevad meeskonnad Shayni ja Carly kodu renoveerimisel pilkupüüdva eseme võidu nimel. Staarideks, nagu ikka, Johanna Griggs, Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore.
Kanal 2
H7:E21
Meeskonnad pingutavad selle nimel, et kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore saaksid täna nende renoveeritud tsoonidele oma hinnangu anda.
Kanal 2
H7:E22
Kohtunike hinded on käes, kuid Shayn ja Carly võivad edetabelit veel muuta. Kuidas nemad oma ümberkujundatud kodu hindavad? Kas nende antud hinded on mõnele meeskonnale hoobiks?
Kanal 2
H7:E23
Katie ja Alex annavad üle oma Uus-Lõuna-Walesis Lõuna-Tablelandsis asuva maalähedase maja võtmed. Nende 1800. aastatel ehitatud paradiisis on vähe hoiukohti, lisaks on hakanud maja nende ümbert lagunema.
Kanal 2
H7:E24
Meeskonnad võistlevad Katie ja Alexi maalähedases kodus pilkupüüdva eseme väljakutses. Osades Johanna Griggs, Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore.
Kanal 2