SEAL Team

Mereväe eliitüksuse SEAL liikmed peavad vangerdama oma töö ja isikliku elu vahel, treenides, planeerides ja ellu viies kõige ohtlikumaid ja kõrgeima panusega missioone, mida riik võib neilt nõuda.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H4:E8
Missiooni kindlustamine
Jasoni naasmisega Bravosse pinged kasvavad, sest Ray on temast kõrgemal positsioonil Süürias läbiviidaval missioonil. Sonny saab üllatavaid uudiseid Texasest
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E9
Arvestus
Ray jätkab missiooni juhtimist Süürias. Pinged kasvavad, kui Bravo meeskonna liikmed saavad teada tõe oma sihtmärgi kohta.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E10
Auküsimus
Kaalul on Jasoni karjäär ja vabadus, kui juhtkond süüdistab teda missiooni ajal kohutava kuriteo toimepanemises. Kuna Bravol on keelatud temaga kontakteeruda, peab Jason seda lahingut pidama ilma oma vendadeta.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E11
Lojaalsuse piirid
Jason antakse kohtu alla ja see võib tema karjääri lõpetada. Samas ta ei tea, kas tema lähim sõber Ray toetab teda. Stella kolib Clay juurde ja Sonny tuleb Hannahle külla, et aidata tal valmistuda nende lapse sünniks.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E12
Tahavaatepeegel
Jasonit külastab endine meeskonnakaaslane ja see paneb ta oma rolli meeskonnajuhina ümber hindama. Ajal, mil mitmed Bravo liikmed oma isiklike suhete probleemidega maadlevad, saadab juhtkond nad ootamatule missioonile Aafrika rannikule.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E13
Ära kahjusta
Bravo saab ülesandeks tuua USA kaitse alla Boko Harami ülejooksikust leitnant, kuid nende ülesanne nurjub, kui sihtmärki rünnatakse. Sonny reputatsioon Bravo esindajana langeb ja kogu meeskond kannatab seeläbi.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E14
Seest tühi
Bravo ülesandeks on salaja tungida Boko Harami laagrisse, häkkida selle andmevõrku ja päästa ameeriklasest pantvang.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E15
Minu kohutav valik
Bravo ühendab jõud, et kaitsta ülitähtsat Nigeeria gaasijuhet Boko Harami rünnaku eest. Kui üks meeskonnaliige saab haavata, võitlevad Jason ja Clay tema elu päästmise nimel ning Bravo avastab, et neid ründab veelgi ohtlikum vaenlane.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E16
Elamiseks on üksainus elu
Bravo saab hävitava löögi, mis muudab meeskonda igaveseks ja sunnib meeskonna iga liiget tegema suuri otsuseid. Neljanda hooaja finaal.
Duo 5
Duo 5