Kroonitud pead
T-K 22:30, E, N 22:00 · Kordus E-N öösel

Pärast vanema venna ja troonipärija ootamatut surma on prints Liamil ja printsess Eleanoril raskusi oma uute rollidega kohanemisel. Kuninganna Helena püüab säilitada perekonna mainet ent kuningas Simon seab kahtluse alla monarhia tuleviku.

  • PäritolumaaUSA, Suurbritannia
  • Valmimisaasta2015
H2:E4
Näe, sealt ta tuleb jälle
Kuningas Cyrus peab võimuvõitlust kuninganna Helenaga ja püüab hävitada kuningas Simoni pärandit. Printsess Eleanor leiab endale uue sõbra.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E5
Vaim keda nägin
Printsess Eleanori uus suhe lööb laineid nii palees kui ka väljaspool seda. Kuningas Cyrus kasutab oma maine tugevdamiseks avalikku tseremooniat ning kuninganna Helena saab teada reetmisest.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E6
Sa kahtle...kas tõde pole suli
Kaksikud peavad palees sünnipäeva ja asjad lähevad käest ära. Nii kuninganna Helena kui ka prints Liam peavad vaatama minevikku, et saada vastuseid tuleviku kohta.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E7
Oma südant sa ära rüveta ning ära hinges hau halba ema vastu
Kuninganna ja printsessi side. Prints saab rohkem teada öö kohta, mil ta teadvuse kaotas. Pryce hakkab aktiivsemalt uurima, kes on selle sümboli taga.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E8
Pea meeles kõik mu patud
Kõik suhted muutuvad igaveseks, kui kuningliku perekonna ajalugu kahtluse alla seatakse.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E9
Ning siis ta võpatas kui süüdlane
Ebakindlust on palju, kuna esiplaanile tõusevad küsimused kuninga tapja kohta ning monarhia struktuur on küsimärgi all.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E10
Uss, kes su isa nõelas
Liam saab Jasperi abil teada, kes on ta ise tõeline mõrvar. Nad plaanivad selle eest kätte maksta kuningas Simoni mälestusele pühendatud karikavõistluse ajal. Cyrus abiellub oma lapse emaga.
Kanal 2
Kanal 2