Öökülaline
L 20:30 · Kordus P 13:30

Eesti Teleauhindadel parimaks intervjueerijaks kandideeriva Mart Normeti uus persoonisaade, kus ta läheb põnevatele inimestele külla kaheks päevaks ja üheks ööks. Sarja avaosas avab ukse Mait Malmsten, kes tähistab septembri alguses oma esimest suurt juubelit – 50! Mait Malmsteni näitlejatööde skaala ühes otsas on seriaalirollid. Teises otsas Shakespeare ja Dostojevski. Kõik see ja sinna vahele jääv on toonud talle teatripreemiaid, valgetähe ordeni ja mis kõige olulisem - publiku armastuse! Saatemeeskond: Ave Lepik, Anne-Mari Müller, Helen Valkna, Kullar Viimne, Madis Reimund, Timo Kiirend, Kaarel Kokemägi.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E6
Öökülaline. Kristina Šmigun-Vähi
Olümpiavõitja Kristina Šmigun-Vähi on sukeldunud poliitikasse ja ettevõtlusesse, aga Eesti rahva jaoks on ta ikkagi oma tüdruk, kes on meid kõiki uhkeks teinud. Kuidas tunneb tohutu läbilöögivõimega Kristina end oma uutes rollides? Milline on tema ja ta abikaasa Kristjan-Thori hea suhte hoidmise saladus? Mart Normet läheb Šmigunide perele külla Otepääle ning Tallinna koju.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H1:E7
Öökülaline. Kristiina Ehin
Eesti armastatumaid luuletajaid Kristiina Ehin ja tema muusikust abikaasa Silver Sepp moodustavad harmoonilise paari, kes hoiavad elus Eesti kultuuri ja seeläbi eestlaseks olemist. Saatejuht Mart Normet läheb perele külla nende kõige kiiremal ajal - keset luuleraamatuga mööda Eestit tuuritamist ja uue muusikavideo esitlemist. Kuidas malbe ja rahuliku olekuga Kristiina kiirele tempole vastu peab ja kust leiab ta jõudu, et tarbimisühiskonna keerises ilu ja kunsti luua. Legendi järgi kohtusid omal ajal nende Tartu avaras korteris Kreutzwald ja Faehlmann isiklikult. Milliseid uskumatuid kohtumisi tuleb aga ette Öökülalise kahe päeva jooksul?
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2