Öökülaline
L 20:30 · Kordus R-P

Öökülaline on tagasi! Mart Normet läheb külla kuulsatele ja armastatud inimestele, et veeta nende juures kaks päeva ja üks öö. Oma koduuksed avavad 70. juubelit tähistav Tõnu Kaljuste, seiklusrikka eluga näitleja Jan Uuspõld, Eesti tähtsaim europoliitik Andrus Ansip, armastatud autorilaulude laulja Mari Jürjens, olümpiavõitja Gerd Kanter, näitlejanna Piret Kalda ja mitmed teised oma ala tipud.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
Gerd Kanter
Gerd Kanter on suurte tegude mees. Tal on ette näidata koguni 11 tiitlivõistluste medalit, 19 suurvõitu ja mitmed aasta parima sportlase tiitlid. Oma võimsa karjääri lõpetas ta viie aasta eest. Millest unistab spordisangar täna, kui kõik on justkui saavutatud? Mart Normet läheb Öökülaliseks Gerdi, tema abikaasa Liina ja poja Kristjani kaunisse Tallinna koju.
Kanal 2
Esimest korda avab Ott Lepland oma Tallinna kesklinna poissmehe-korteri ukse võõrale silmale. Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis. Kuidas need erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki Öökülalise saates.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
Jan Uuspõld on suurte rollide mees nii laval kui ka elus. Terve suve on tema pöördeid täis eraelu andnud kõneainet kõmumeediale. Mis õigupoolest toimub selle mehe elus, kel on teatrilaval ja ekraanil alati valida mitme erineva maski ja rolli vahel. Milline on Jan Uuspõld päriselt? Tänases Öökülalise saates võtab Jan Uuspõld maski maha ja astub rollist välja. Saatejuht: Mart Normet. Saate meeskond: Kullar Viimne, Ave Lepik, Kairit Tsäro, Anne-Mari Müller, Andreas Lenk, Marko Sein, Juhan Vihterpal.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2