Igavene armastus

Nihan ja Kemal armusid teineteisesse esimesest silmapilgust. Ent Emir ei kavatse selle armastusega leppida ja kasutab Nihani ainsat nõrkust, et survestada teda endaga abielluma. Kas Nihan murdub surve all või peab vaatamata kõikidele asjaoludele vastu?

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2015
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E5
Ees on Nihani ja Emiri viies pulma-aastapäev, kuid abielu pole sugugi roosiline. Nihan silmab üle aastate naasnud Kemali ja kaua alla surutud tunded ei lase end unustada.
Duo 4
H1:E6
Nihan meenutab oma minevikku Kemaliga ja räägib Leylaga südamest-südamesse. Kemalil on seoses Emiri firma hankes osalemisega plaan. Emiril ja Nihanil on tulemas pulma-aastapäeva pidu, kuhu kutsutakse ka Kemal.
Duo 4
Duo 4
H1:E7
Käes on Nihani ja Emiri 5. pulma-aastapäeva pidu. Kemal otsustab Istanbuli jääda.
Duo 4
Duo 4
H1:E8
Kemali vanemad saavad teada, et Kemal ja Nihan on taas kohtunud ja muutuvad väga murelikuks. Salih tahab enda ja Zeynepi suhte avalikustada, see plaan aga tüdrukule ei meeldi. Leyla teeb Kemalile ettepaneku nädalavahetusel saarele sõita.
Duo 4
Duo 4
H1:E9
Kemali perel on raske tema otsuseid mõista. Asu jätab Kemali kaaslasena nii mõnelegi sügava mulje. Nihan aitab Zeynepi tema unistusele sammu võrra lähemale.
Duo 4
Duo 4
H1:E10
Nihan ja Kemal kohtuvad kummagi suureks üllatuseks praamil ja saavad aru, mis Leylal plaanis oli. Emir laseb neid jälitada. Önder ja Vildan kahtlustavad, et Kemal võib nende pere vastu kurja plaani haududa.
Duo 4
Duo 4
H1:E11
Kemali isa pole Tariki pakutud uuendustest äris huvitatud. Emir uurib Kemali tausta. Leyla ja Vildan kohtuvad surnuaias.
Duo 4
Duo 4
H1:E12
Emiri käsilane külastab Kemali isa salongi. Zeynep satub kokku Ozaniga. Tariki kibedus Kemali vastu kasvab. Kemali teleintervjuu sulatab südameid.
Duo 4
Duo 4
H1:E13
Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.
Duo 4
Duo 4
H1:E14
Nihanil ja Asul tekib lahkarvamusi sisekujunduse osas. Emir kutsub Kemali enda juurde ärikohtumisele, et talle üllatus teha. Kemali perekond on Asust võlutud, kui neiu nende juurde õhtusöögile tuleb.
Duo 4
Duo 4
H1:E15
Emir ärgitab Ozanit elul sarvist haarama. Kemal püüab Tarikut Emiri eest hoiatada, kuid ägestub ja läheb kogu oma perega tülli. Fehime teeb külaskäigu Vildani juurde, tal on Nihani kohta paar krõbedat sõna öelda.
Duo 4