Noor meister
T-R 12:00 (Alates 04.04)

Eesti kõige andekamate noorte võistlus tuleb sel aastal suuremalt kui kunagi varem ja esimest korda Kanal 2-s! Eesti edukaima suunamudija Andrei Zevakini juhtimisel võistlevad järgnevatel nädalatel Noore Meistri karika nimel vabariigi parimad autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad. Avasaates saame muuhulgas teada, mis ootab noori võistlustel ees ning millist rahvusvahelist tähelendu on teinud varasemate aastate võitjad.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav
H1:E1
Eesti kõige andekamate noorte võistlus Eesti edukaima suunamudija Andrei Zevakini juhtimisel. Sel hooajal võistlevad Noore Meistri karika nimel vabariigi parimad autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad. Avasaates saame muuhulgas teada, mis ootab noori võistlustel ees ning millist rahvusvahelist tähelendu on teinud varasemate aastate võitjad.
Kanal 2
H1:E2
Autoplekksepad
Kui su auto saab parklas või tänaval kriimustada, siis tulevad appi just autoplekksepad, kes kõik kriimud ja mõlgid justkui mängleva kergusega välja toksivad. Nii on tänase võistluse ülesanded võetud elust enesest ning ei tohiks seepärast võistlejatele raskusi valmistada, kuid üllatusi tuleb kolmes võistlusvoorus siiski ohtralt. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tuleb üllatuskülalisena vaatama autofänn Juss Haasma. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Kanal 2
H1:E3
Graafilised disainerid
Tänases võistluses peavad Eesti parimad noored graafilised disainerid piiratud ajaga looma efektse logo, tegema vägeva plakati ning lõpuks monteerima kokku ka pilkupüüdva videoklipi, mis läheks lendu sotsiaalmeedias. Võistlejatele tuleb Kuressaare Ametikooli kaasa elama laulja Karl-Erik Taukar, kes muusikuna teab, kui tähtsat rolli mängib ühe artisti imidži kujundamisel graafiline disain. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Kanal 2
H1:E4
Elektrikud
Noore Meistri tänasel võistlusel on õhus elektrit, sest võistlema asuvad just nimelt elektrikud. Võistluse selgeteks favoriitideks on tiitlikaitsja Vladislav ja mullu tema järel teiseks jäänud Sten. Kas üks neist võidab ihaldatud võidukarika või hingab neile kuklasse hoopis mõni muu võistleja? Viljandi Kutseõppekeskuses toimuva võistluse üllatuskülaliseks on Mulgimaa oma laulumees Stefan, kes peab saatejuht Andrei Zevakiniga valmis saama töötava pistikupesa. Pealtnäha lihtne ülesanne osutub kahele mehele kontimurdvaks ettevõtmiseks.
Kanal 2