Papsid
K 20:35 · Kordus N 12:30

Sügisel Kanal 2 ekraanile jõudva uue kodumaise telesarja avaosa esilinastus! Komöödiasugemetega draamasari neljast isast, kellest igaüks on isa omal moel. Aleksi elu keerleb ainult ümber töö ja naiste, kuni tema ukse taha ilmub endine tüdruksõber, kaasas üllatus. Naise kaotanud Toomas ja tema tütar Saskia kolivad Setomaalt pealinna. Marek, kelle elu käib eksnaise ja uue tüdruksõbra vahel, peab tegema keerulise valiku. Raivo ja Marika rutiinset väikekodanlikku elu segab ootamatult uue naabri saabumine. Osades Märt Pius, Priit Loog, Tiit Sukk, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Helena Lotman, Katrin Pärn ja paljud teised head Eesti näitlejad.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
  • RežissöörAnna Stepanova
  • OsadesMärt Pius, Priit Loog, Alo Kõrve, Tiit Sukk, Ott Sepp, Katrin Pärn, Evelin Võigemast
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H2:E1
Maria on kadunud
Nelja mehe sekeldused jätkuvad – saab nii nalja kui ka korralikult draamat! Maria otsustab kodust jalga lasta. Aleksile ja Rasmusele tehakse ootamatu telefonikõne. Kristiina ja Marek nõuavad, et politsei alustaks Maria otsimist.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H2:E2
Kodune ülesanne
Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2