Tapja lummuses
E-N öösel · Kordus E-N öösel

Ülipõnev Briti põnevussari, mis on aastate jooksul pälvinud 19 Emmy nominatsiooni. Ühte peategelast Villanelle'i kehastav Jodie Comer on võitnud oma rolli eest Emmy, teise peategelase Eve'i osatäitjana mängiv Sandra Oh aga Kuldgloobuse. Kui mõrvatakse Vene poliitik, saab igavlev MI5 turvatöötaja ülesandeks kaitsta sündmuse ainsat tunnistajat ning peagi leiab ta end kokkupõrkekursilt ohtliku ja erakordse palgamõrvariga.

  • PäritolumaaUSA, Suurbritannia
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E4
Vabandust, kallis
Leinav Eve saab aimu nuhi olemasolust, samal ajal kui Villanelle’ile ja veel kahele palgamõrvarile tehakse ülesandeks tappa Briti luure liige.
Duo 4
H4:E3
Beežides saabastes vikerkaar
Pärast Eve'i poolset tõrjumist otsustab Villanelle abi mujalt otsida. Eve saab juhtlõnga ühe Kaheteistkümne juhtiva isiku kohta, samas kui Carolyn teeb huvitavaid avastusi.
Kanal 2
Kanal 2
H1:E5
Mul on vannitubadega kiiks
Pärast ehmatavalt nappi pääsemist Villanelle'ist laseb Eve nuhi salakorterisse paigutada, kuid Villanelle pole kaugel.
Duo 4
H4:E4
Piinad ja nälg
Eve uurib edasi juhtlõnga Kaheteistkümne kohta. Villanelle aga tõuseb tagasi jalule ja otsustab jätkata sellega, mis tal hästi välja tuleb - tapmisega. Carolyn leiab Kuubalt ühe vana tuttava ja asub omapäi tegutsema.
Kanal 2
Kanal 2
H1:E6
Vii mind vanglasse!
Villanelle smuugeldatakse salajasele missioonile Vene vanglasse, Eve ja Carolyn aga sõidavad maale infot otsima.
Duo 4
H4:E5
Ära liialt kiindu
Eve süübib oma sihtmärgi minevikku ja paljastab mõned saladused. Villanelle naudib taas tapmist, olles otsustanud kõigile oma rõhujatele kätte maksta. Carolyn leiab ühe Kaheteistkümne juhtfiguuri.
Kanal 2
Kanal 2
H1:E7
Ma ei taha vaba olla
Villanelle leiab end ohtlikus olukorras lõksust, samal ajal kui Eve uurib võimalikku juhtnööri.
Duo 4
H4:E6
Vahva, minu võit!
Eve ja Villanelle kohtuvad taas, enne kui kumbki eraldi oma missiooniga jätkab. See viib Villanelle'i ühe teise Kaheteistkümne palgamõrvari jälile. Eve on oma kättemaksumissiooni täideviimisele päris lähedal ja Carolynil tuleb seista vastamisi kummitusega minevikust.
Kanal 2
Kanal 2
H1:E8
Olen nii väsinud
Villanelle võtab šantaažiks pantvangi, Eve aga saab teada suuremast vandenõust ja jääb vankumatult Villanelle’i jälil püsima.
Duo 4
H4:E7
Surnud asjad võivad ka ilusad olla
Eve võtab ette veelgi ulatuslikuma kättemaksumissiooni Kaheteistkümne vastu ja mõistab, et vajab Villanelle'i abi. Villanelle'il tekib uue palgamõrvariga lähedam kokkupuude ja Carolyn leiab värsket infot, mis võib ta koju viia.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E1
Kas tead, kuidas laibast vabaneda?
Eve taastub kokkupõrkest Villanelle'iga ja ei saa arugi, kas ta on elus või surnud. Paranoiline ja tõsiste vigastustega Villanelle jõuab haiglasse. Carolynil on Eve'ile pakkumine.
Duo 4
H4:E8
Tere, kaotajad
Eve ja Villanelle keskenduvad löögi andmisele Kaheteistkümne pihta, riskides oma eludega. Carolyn naaseb koju reeturina ning peab tegutsema kiirelt, et kasutama luureinfot selleks, et mängu tagasi saada.
Kanal 2
Kanal 2
H2:E2
Kena ja puhas
Villanelle leiab kaastundliku ligimese, kes talle peavarju pakub. Carolyn aga tutvustab Eve'ile tema uut rühma.
Duo 4
H2:E3
Näljane päevakoer
Villanelle'i olukord paistab trööstitu; Eve sõlmib vana tuttavaga ohtliku kokkuleppe.
Duo 4