Žiguliga maailma tippu
N 22:45 · Kordus L 03:25

„Žiguliga maailma tippu“ viib näitleja Tiit Suka ja saatejuhi Kristjan Ojangu vanade Žigulidega suurele tiirule ümber Skandinaavia. Eesmärk jõuda Euroopa põhjapoolsemasse tippu Nordkappi. Hooaja esimeses saates tuulavad Sukk ja Ojang kuulsal Helsingi kirbuturul, sõidavad võimsa hot-rodiga ning võistlevad kohalikus rahvaspordis – sääsepüüdmises.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
H1:E3
Kui suur on maailma suurim külapood Tuuris ja mida kõike seal näha saab? Žiguliga maailma tippu reisiseltskond saab tuttavaks Toyota WRC rallitiimi pealiku Jari-Matti Latvalaga ning külastab tema isiklikku ralliautode kollektsiooni. Ühtlasi tehakse Latvalaga ka väike võidusõit.
Kanal 2
Kanal 2
H1:E4
Soome on kummaliste rahvaspordialade maa. Tiit Sukk, Kristjan Ojang ja reisiseltskond Žigulidel saavad omal nahal järgi tunda, kui karmiks osutub sauna kütmise võistlus ning milliseid takistusi tuleb ületada naisekandmise maailmameistrivõistlustel.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H1:E5
Kui Soome soojalgpallurid kutsuvad mängule, siis tuleb sinine vorm selga tõmmata ja pea ees sohu tormata. Ühtlasi satuvad reisisellid Žigulidel ka müstilisse paika, kus terve põld on täis vaikivaid hernehirmutisi.
Kanal 2