MasterChef Eesti
K 21:35

Eesti filmi- ja teleauhindadel parimaks meelelahutussaateks pärjatud „MasterChef Eesti“ esimene hooaeg! Maailma kuulsaimas kokandussaates võtavad omavahel mõõtu Eesti parimad kodukokad. Eesmärgiks võita ihaldusväärne MasterChefi tiitel ja 10 000 eurot. Auhinna nimel tuleb pingelistes ülesannetes süüa valmistada ning kohtunikele muljet avaldada. Eesti parimat amatöörkokka otsivad tippkokk Orm Oja, pagarite legend Õie Pritson ning otsekohene maitsete meister Mihkel Heinmets.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
H1:E8
Kohtunik Orm Oja kostitab võistlejaid suurepärase roaga. Osalejate ülesanne on oma maitsemeeled tõeliselt tööle panna. Pinge tõuseb aga lakke, kui MasterChefi kööki astuvad ootamatud külalised. Veelgi lisab tuure ülesanne, milles tuleb jäljendada armastatud, aga ka kardetud magustoitu.
Duo 4
H1:E9
Seitse võistlusesse jäänud kodukokka peavad näitama oma koostöövõimet. Väljalangemisohus on kõik, kes ei suuda konkurentidega toimivat tiimi moodustada. Nemad peavad läbima veel ühe väljakutse. Ülesandeks on valmistada esmaklassiline roog delikatessist, mis ei jäta mitte ühtegi inimest külmaks.
Duo 4
H2:E4
Taimetoidu eri
Halloweeni eel leiab MasterChefi köögist nii mõnegi teemakohase oranži tooraine, millest võistlejad peavad maitsvaid roogasid valmistama. Eesti parimad kodukokad seisavad silmitsi taimsete üllatustega, mille tulemusel peab keegi saatest lahkuma ning keegi saab põneva eelise.
Kanal 2
H1:E10
MasterChefi jõuluköögis ootavad võistlejaid üllatuskastid. Valmistada tuleb üht pühadehõngulist rooga, mille keerukus jätab mõned jõuluimele lootma. Teises ülesandes saavad osalejad millegi väga meelepärase osaliseks. Aga kingitus püsib ainult hetkeni, kuni kaardipakk jälle segamini lüüakse.
Duo 4
H1:E11
Võistlusesse on jäänud vaid neli parimat kodukokka. Finalistide välja selgitamiseks tõstetakse panuseid veelgi kõrgemale. Esinelik läheb vastamisi kõige karmima konkurendiga, keda MasterChefi köögis seni nähtud. Emotsioonid on aga finaali eel niivõrd laes, et üllatuskasti ülesande sisu liigutab võistlejaid südamepõhjani.
Duo 4
H2:E5
Köögist välja
Kümme parimat kodukokka peavad MasterChefi mugavast köögist lahkuma, et täita ennenägematu meeskonnaülesanne. Seejuures on ka kohtunikke rohkem kui tavapäraselt. Toite hindavad nimelt näljased mereväelased, keda on kokku üle saja.
Kanal 2
H1:E12
Finaal!
Eesti parima kodukoka otsingud on jõudnud lõpusirgele. Üks kolmest finalistist pälvib Eesti esimese MasterChefi tiitli ning 10 000 euro suuruse auhinna. Võidu nimel tuleb mängu panna kõik oma kokandusoskused. Finalistid peavad kohtunikele serveerima oma elu parima kolmekäigulise õhtusöögi.
Duo 4