Armastuse hind
E-R 16:00

Uus Türgi sari! Gaziantepist pärit jõukas isand Halis Korhan elab perega Istanbulis. Kui ta pojapoeg Ferit taas pere mainet kahjustab, käsib perepea oma minial Ifakatil naasta kodulinna ja leida Feritile sobiv pruut. Suna ja Seyran on teise rikka Gaziantepi isandi tütred, kuid neid koheldakse kui orje. Vanema tütre Suna unistus on abielluda. Seyran aga soovib minna ülikooli, kuid ta unistuse ees seisab mitmeid takistusi.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E68
Seyran lubab Feriti enda kõrvale voodisse. Ferit tunnistab Seyranile, et armastab teda. Seyran on heas tujus, ent peab siiski mängima raskesti kättesaadavat ja hoidma Feritil silm peal. Seyran valmistab Feritile hommikul ta lemmikhommikusöögi. Tööl olles palub Ferit vanaisalt luba, et töölt varem lahkuda, sest tal on plaan Seyranit üllatada. Ifakatil on kõrini sellest, et Latif tema asemel majapidamist juhib.
Kanal 2
H1:E69
Seyran teeb ootamatu külaskäigu Korhanite ettevõttesse, et Feritit üllatada, aga ta näeb, et teda pole kohal. Fuati abiga leiab ta Feriti koos ühe naisega kohvikust. Seyran saab olukorrast valesti aru ja käitub naisega ebaviisakalt. Seyran kahetseb oma tegu, aga tal on endiselt raske Feritit usaldada. Ferit on Fuati peale pahane, et ta Seyranile ära rääkis, kus ta on. Orhan ja Fuat kardavad, et Halis võib avastada nende salaja tehtud välismaised investeeringud. Hattuc ja Halis saavad salaja kokku.
Kanal 2
H1:E70
Pärast Feriti tehtud üllatust Seyranile otsustab Seyran loobuda Efe projektist. Ferit on selle üle üliõnnelik ja ta hakkab Seyranile ette valmistama uut üllatust. Fuat on Halisi peale pahane, et too alati Feritit soosib. Kui ta õhtusöögilauas oma pahameelt julgeb väljendada, läheb Halis selle peale nii raevu, et Fuat hakkab nutma. See juhtum tekitab pingeid ka Asumani ja Fuati vahel. Kazim nõuab Hattucilt, et ta küsiks Halisilt ettevõttesse talle isiklikku kabinetti.
Kanal 2
H1:E71
Seyran kahtleb taas Feritis, aga ta ei tea Feriti üllatusest midagi. Asuman üritab oma abielu Fuatiga päästa, Fuat aga tekitab uusi probleeme juurde. Feriti romantiline üllatus lähendab teda Seyraniga, ent Seyran ei suuda ikka Feriti varasemate tegude tõttu teda usaldada. Suna ja Abidin avaldavad teineteisele oma tundeid.
Kanal 2
H1:E72
Orhan räägib Gülgünile firma kohta šokeerivaid tõsiasju. Fuat saabub purjus peaga koju ja kuulutab kõigile valjul häälel, et lahutab Asumanist. Asumani ja Fuati abielu on karil ning Halis palub Seyrani abi, et seda probleemi lahendada. Ifakat annab Sunale mõista, et ta peab Fuati temale sobivaks partneriks. Asuman otsustab häärberist lahkuda.
Kanal 2
H1:E73
Asuman, Seyran ja Suna võtavad nõuks minna koos väiksele väljasõidule, et olla natukene häärberist eemal ja puhata. Seyran plaanib Asumani ja Fuati lepitada ning Ferit on talle abiks. Tüdrukud teevad aga teel avarii. Ferit, Fuat ja Abidin on nende pärast mures. Halisit kummitavad minevikumälestused. Pelini ema Zerrin jõuab välismaalt kodumaale, et Pelinile toeks olla. Ta tahab Feritiga rääkida. Halis eraldab Kazimile tema asjaajamisteks kabineti.
Kanal 2
H1:E74
Pärast Efe ähvardusi hoiatab Defne Gülgüni ja Ifakati Seyrani lepingu ülesütlemise tagajärgede eest. Seyran, Ferit, Asuman, Fuat, Suna ja Abidin sõidavad koos mägimajja puhkama. Asuman ja Fuat ei leia oma probleemidele lahendust, ent ka Seyrani ja Feriti vahel puhkevad uued pinged. Orhan ja Gülgün kavatsevad Halisi ettevõttest eemale hoida, aga Ifakat on kahtleval seisukohal.
Kanal 2
H1:E75
Asuman ja Fuat otsustavad anda abielule uue võimaluse otsusega laps adopteerida. Noored veedavad mägimajas meeleolukalt aega. Siis aga lähevad Ferit ja Seyran tülli, sest Ferit kuuleb pealt Seyrani ja Suna juttu. Ta saab teada, et Seyran peab teda isekaks ja ebausaldusväärseks. Ferit teeb ettepaneku lahutada. Pelin helistab Feritile, et anda talle teada, et ta ema Zerrin läheb ettevõttesse. Zerrin kohtub esmalt Halisi, siis Feritiga. Ta nõuab, et ta täidaks Pelinile antud lubadused.
Kanal 2
H1:E76
Zerrin ei räägi Halisile kõigest, mis Feriti ja Pelini vahel juhtus, kuid tuletab Halisile meelde tema tütart Nükhetti. See ajab eaka mehe endast välja. Halis küsib Feritilt, kas Zerrin võis teda külastada mingil muul põhjusel, aga Ferit eelistab vaikida. Seyran otsustab astuda sammu, et muuta tema suhe Feritiga intiimsemaks. Fuat ja Asuman räägivad perele lapsendamisotsusest. Gülgün, Ifakat ja Orhan ei toeta nende otsust.
Kanal 2
H1:E77
Seyran valmistab end ette romantiliseks õhtuks Feritiga, ent paar pöörab kiirelt tülli. Miski ei lähe nii, nagu Seyran loodab. Ferit on Zerrini sõnade pärast endast väljas. Zerrin külastab seekord Gülgünit. Ta räägib Gülgünile oma tütre olukorrast ja annab teada, et on valmis tegema kõik, et Ferit Peliniga abielluks. Gülgün tunneb end poja täitmata lubaduste ja Zerrini ähvarduste tõttu nurka surutuna.
Kanal 2