Pühapäeval jutustab Kanal 2 „Südamesoovi“ isadepäeva saade loo ühest väga erilisest isast ja väga erilisest perest. Janikat ja Nurmit ei ole elu hoidnud, ei nende endi lapsepõlves ega ka täiskasvanuna. Hetkest kui täitus nende suur unistus luua päris oma pere, on neid ja nende lapsi tabanud üks halb uudis teise järel.

 

Janikat ja Nurmi peret pole saatus hellitanud. Lihtne pole praegu, aga lihtne pole kunagi olnudki. Rasked väljakutsed algasid juba päris lapsena, kui ühel tuli toime tulla alkohoolikust ema ja hülgamisega, ning teisel vanema oskamatusega pere eest hoolitseda. Kui Nurmi ema kaotas vanemlikud õigused, võttis toona päris lapseohtu paar hoolitsuseta jäänud lapsed enda kasvatada. 

Kasulastele järgnes tütre sünd ning järjekordne saatuselöök. Mudilasel diagnoositi artriit, seejärel komplitseeritud ning kiirelt süvenev mure silmanägemisega. 

Aastad läksid. Alati suurest perest unistanud pere pidi vastu võtma raseduse katkemised, ja tütre tervise halvenemise. Kui pikk ootus lõpuks läbi sai ning sündis teine laps, oli elul taas muresid varuks. Tervisehädad on tabanud nii teist kui ka kolmandat last ning praegu on pere täielikult pühendunud kolme erivajadusega lapse eest hoolitsemisele. 

Katkematust murest ei ole see pere end aga murda lasknud ning nad on täielikult omandanud hetkes elamise võlukunsti. Rõõmu tuntakse väikestest asjadest ja  hetkedest ning unistada oskavad nad südamest. 

Ühe erakordse pere uskumatu lugu ja armsad soovid saates „Südamesoov“ Kanal 2s pühapäeval kell 20.05