Südamesoov
N 20:00 · Kordus N 03:45, R 13:00

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav 365 päeva
H4:E4
Kui Rakvere noormees Kalle seitse aastat tagasi metallifirmas järjekordset tööpäeva alustas, tõotas sellest tulla päev nagu iga teinegi. Läks aga hoopis nii, et ta tegi silmad lahti haiglavoodis, kogu keha täiesti tuim. Nüüd elab Kalle uutmoodi elu: liigub ringi ratastoolis, tervitab Rakvere poekassas kohalikke ja pingutab selle nimel, et teha esimesed iseseisvad sammud.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H4:E5
"Südamesoovi" saates täidame 23aastase Brita südamesoovi. Noor naine aitab hakkama saada teismeeas autistidel, kes ei suuda oma soove selgelt väljendada ja muutuvad vahel ka agressiivseks. See aga noort abilist ei heiduta - ta teeb oma tööd pühendumusega ja ennastsalgavalt. Samal ajal õpib ta ka hooldustöötajaks, aitab munarakudoonorina lasteta peresid ja hoiab kahte autismiga poissi. Kuna Brita püüab kõigi jaoks olemas olla, on ta lähedased hakanud muretsema, et lahke abistaja võib end ühel hetkel läbi põletada.
Kanal 2
Kanal 2