Südamesoov
N 20:00 · Kordus P 03:40, R 13:05

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 365 päeva
H3:E10
Üksikema Kadil on kaks väikest imearmsat tütart, kellega koos on noor naine läbi elanud rohkem kui keegi uskuda võiks. Kaks aastat tagasi väga õnnetult hukkunud elukaaslane viis endaga koos loodud unistused ja nüüd otsib Kadi võimalusi, kuidas elus edasi minna ja taas unistama hakata.
Kanal 2
H3:E11
Seekordne lugu viib meid Põlvamaale, kus kaheksat last kasvatava pereema Kristi suurim unistus on saada endale uued hambad. Pärast laste sündi muutus tema hammaste seisukord aasta aastalt halvemaks, kuid nende parandamiseks ei olnud Kristil piisavalt ressursse. Olukord muutus päris kriitiliseks aga 2016. aastal, kui tal tekkis lõualuus äge põletik, mis läks edasi põskkoopasse ja sealt silmakoopasse. Kahe nädala pärast tekkis põletik juba ajus.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H3:E12
Hooaja viimane!
“Südamesoovi” kolmandal hooajal oleme kohtunud heade inimestega meie endi hulgast. Nende lood on tihti olnud täis uskumatut kurbust, aga ka inspireerivat lootust ja usku helgemasse homsesse. Hooaja viimases saates kohtume nende kangelastega uuesti, sest nii mõnelgi neist on jagada rõõmsaid uudiseid.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2