Südamesoov
N 20:30 · Kordus N 03:30, R 10:00

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav
H5:E7
Kerli kolmelapseline pere unistas oma kodust juba aastaid. Kui nad eelmisel aastal lõpuks oma Jõgevamaa majja kolisid, pakkus elu neile aga kõike muud kui kodusoojust. Majja tulid hoopis lein ja külm, mida alati teistele abiks olev tubli pere polnud kuidagi ära teeninud. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H5:E8
Kui abikaasa otsustas pere juurest lahkuda, jäi 34aastane Tartumaa naine Relia üksi nelja lapsega ning sai kogu vastutuse enda kanda. Nüüd on tema suurim hirm: mis saab siis, kui minu tervis ei pea vastu ja lapsed jäävad emata? Nimelt vaevab Reliat tervisemure, mille ägenemist ta kardab, aga mille lahendamisele saab “Südamesoov” loodetavasti kaasa aidata. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Kanal 2
Kanal 2