Kanal 2 „Südamesoov“ toob täna kell 20:00 ekraanile jahmatava loo lähisuhtevägivallast, mille ohver on nüüdseks ebainimlikust kooselust vaba ning on võtnud oma südameasjaks pakkuda saatusekaaslastele abi ja tuge.

 

Viis aastat tagasi ei osanud Merli aimata, et tähelepanelik ja armas töökaaslane, kellele meeldivad sama šokolaad ja muusika mis tallegi, peksab teda vähem kui aasta pärast jalaga kõhtu. Pikalt ei rääkinud naine oma kaaslase põhjustatud psüühilisest ja füüsilisest väärkohtlemisest kellelegi, sest tundis hirmu ja põhjendamatut häbi.

Lõpuks, kui ta seda teha julges, kordus sääraste ohvrite klassikaline käitumismuster - ta ei lõpetanud mehega suhtlemist, sest kummalisel kombel oli armastus endiselt suur. 

Nüüd on Merli võtnud oma missiooniks jagada oma lugu võimalikult paljudega, et ka teised lähisuhtevägivalla käes kannatajad mõistaksid, et nad pole üksi ja julgeksid abi küsida. Merli loodud tugigrupist on saanud abi ja jõudu mitusada naist. Merlil on ka endal üks südamesoov, mis aitaks tal oma saatusekaaslasi veel paremini toetada.

 

„Südamesoov“ Kanal 2-s täna kell 20:00.